Drugie PARKowanie Średzkich Youngtimerów 29.07.2023 Środa Wielkopolska

Drugie PARKowanie Średzkich Youngtimerów 29.07.2023 Środa Wielkopolska to pomoc dla Oliwiera, konkurencje dla pań i panów, wystawa modeli aut w skali, dmuchańce i Targ Rękodzielniczy

515

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Drugie PARKowanie Średzkich Youngtimerów 29.07.2023 Środa Wielkopolska
Drugie PARKowanie Średzkich Youngtimerów 29.07.2023 Środa Wielkopolska

Park Łazienki w Środzie Wielkopolskiej ponownie zagości Drugie PARKowanie Średzkich Youngtimerów. To niezwykłe wydarzenie, które w tym roku odbędzie się w dniu 29.07.2023 oprócz podziwiania wiekowych pojazdów będzie bogate w wiele ciekawych konkurencji i dodatkowe atrakcje.

Aby usprawnić system rejestracji nowością w tym roku jest FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Tu po podaniu kilku niezbędnych informacji, będziecie mogli w prosty i łatwy sposób zarejestrować Wasz klasyczny pojazd. Organizator odeśle odpowiedź drogą mailową, przesyłając zweryfikowanie zgłoszenie oraz inne szczegóły. 
Opłata wjazdowa na teren zlotu wynosi 20 zł za pojazd – w tej cenie otrzymacie pakiety startowe, których zawartość jest sukcesywnie uzupełniana.

Dla wszystkich motomaniaków posiadających wiekowe pojazdy, uczestników Drugiego PARKowania Średzkich Youngtimerów życzymy szerokiej drogi i wszystkiego co najlepsze. 
Aby formalności stało się zadość każda tego typu impreza posiada REGULAMIN ZLOTU który jest dostępne na stronie organizatora.

Drugie PARKowanie Średzkich Youngtimerów – pomoc dla Oliwiera i co przed nami

Na wielu wydarzeniach związanych z zabytkową motoryzacją organizatorzy biorą udział w pomocy potrzebującym. Tak jest i tym razem, a pomoc będzie skierowana do Oliwiera, który cierpi na dystrofię mięśniową Duchene’a. Pani Monika mama chłopca na organizowanych wydarzeniach zawsze oferowała ciepłe i zimne napoje oraz pyszne domowe wypieki. W tym roku będziecie mogli zjeść także m.in. dania na ciepło oraz inne produkty. Kupując posiłek nie tylko najecie się do syta, ale również wesprzecie tego dzielnego chłopaka, dając mu nadzieję na lepsze jutro. Życzymy dalszej pozytywnej energii dla rodziców, pomimo okrutnego losu.

  • Klasyka motoryzacji w skali to wystawa na stoisku Mateusza kolekcji modeli aut.
  • Gdy kij w rozrusznik nie pomaga to konkurs na czas, dla tych którzy poradzą sobie z odpaleniem na pych Fiata 126p.
  • Zapakuj jak najwięcej rzeczy do bagażnika Fiata Cinquecento w określonym czasie to konkurencja dla żeńskiego grona na naszym zlocie.
  • Dmuchany tor przeszkód oraz popcorn dla najmłodszych uczestników. Dodatkowo zakręcona frytka oraz wata cukrowa.
  • Targ Rękodzielniczy Środa Wlkp. na ponad 10 stoiskach da możliwość zapoznania się z własnoręcznie wykonanymi przedmiotami, a nawet ich zakupu.

W artykule wykorzystano materiały ze strony organizatora Średzkie Youngtimery i stronie zlotu Drugie PARKowanie Średzkich Youngtimerów

Na zakończenie kilka słów od Średzkie Youngtimery dotyczących tematu youngtimerów udzielonych w wywiadzie dla bezpiecznapodroz.org.

Link: https://bezpiecznapodroz.org/…/youngtimery-z-milosci…/

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia