III ZAWIERCIAŃSKI PIKNIK MILITARNY 29-30.07.2023

III ZAWIERCIAŃSKI PIKNIK MILITARNY 29-30.07.2023 to przejazdy sprzętem wojskowym, strzelnica ASG, skoki spadochronowe, tank crash,, loty śmigłowcem, stoiska militarne, dmuchańce

0
2212
III ZAWIERCIAŃSKI PIKNIK MILITARNY 29-30.07.2023
III ZAWIERCIAŃSKI PIKNIK MILITARNY 29-30.07.2023

Dni 29-30.07.2023 to czas na III ZAWIERCIAŃSKI PIKNIK MILITARNY przygotowywany przez Stowarzyszenie Miłośników Militariów “Wesoła Trzynastka” i Prezydenta Miasta Zawiercie. Miasto Zawiercie zgodnie z wojskową dyscypliną przedstawiło plan działania. Niestety, oprócz tego że III Piknik Militarny Zawiercie 2023 zaprasza, na plakacie brakuje jakichkolwiek szczegółów dotyczących godzin rozpoczęcia poszczególnych atrakcji. Jest trochę czasu i być może tego typu informacje pojawią się na stronie Prezydenta lub Stowarzyszenia Miłośników Militariów “Wesoła Trzynastka”.

Do największych atrakcji tradycyjnie należą:

Z pewnością największą atrakcją dla uczestników i publiczności na tego typu imprezach jest parada ulicami miasta, która przyciąga wzrok i zatrzymuje na chwilę nawet przypadkowe osoby. Wydaje się że tak będzie i tym razem jednakże wpływ mogą mieć ty warunki atmosferyczne.

Przejażdżki sprzętem wojskowym, pyszne swojskie kiełbaski z grilla i w końcu grochówka gotowana w wojskowym kotle.

  • – przejazdy sprzętem wojskowym,
  • – strzelnica ASG,
  • – skoki spadochronowe,
  • – tank crash,
  • – loty śmigłowcem,
  • – stoiska militarne
  • Najmłodszych zapraszamy na Wojskowy Tor Przeszkód, dmuchańce i wiele innych atrakcji.
  • Gwarantujemy niezapomniane przeżycia!

To że czasy mamy trudne, wiedzą chyba wszyscy. Na Pikniku będzie możliwość rozmowy z rekruterem i złożenia wniosku przy Mobilnym Punkcie Rekrutacyjnym WCR Będzin. Jeżeli jesteście pełnoletni i chcecie spróbować swoich sił w Polskich Siłach Zbrojnych jest doskonała okazja.

III ZAWIERCIAŃSKI PIKNIK MILITARNY 2023 - Mobilny Punkt Rekrutacyjny na Pikniku
Mobilny Punkt Rekrutacyjny na Pikniku

Jak zwykle zachęcamy do śledzenia aktualnych informacji na stronie fb organizatora.

ZAWIERCIAŃSKI PIKNIK MILITARNY w poprzednich latach

Na zachętę zapraszam do obejrzenia relacji filmowych z poprzednich lat

Piknik militarny w Zawierciu 14-15.08.2021; II Piknik Militarny w Zawierciu 2021 – widok z drona;

Piknik militarny w Zawierciu 15.08.2020

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.