19 Ogólnopolski Zlot Fiata 126 w Tułowicach

19 Ogólnopolski Zlot Fiata 126 to bez wątpienia może być jeden z najciekawszych zlotowych hitów tego lata.

736

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

19 Ogólnopolski Zlot Fiata 126
19 Ogólnopolski Zlot Fiata 126

19 Ogólnopolski Zlot Fiata 126 to bez wątpienia może być jeden z najciekawszych zlotowych hitów tego lata. 11 sierpnia w Osadzie Puszczańskiej – Ośrodku PTTK Tułowice spotkają się wielbiciele, pasjonaci oraz posiadacze popularnych polskich „maluchów.

19 Ogólnopolski Zlot Fiata 126

11-15 sierpnia to data, którą śmiało można zapisać w kalendarzach! Przekonują o tym organizatorzy, którzy już z niecierpliwością wyczekują pierwszych uczestników. A tych do połowy lipca, w rzeczywistości zgłosiło się już grubo ponad 200. Tak więc szykuje się nie lada atrakcja – zobaczyć w jednym miejscu kilkaset Fiatów 126. To byłoby coś. Tym bardziej, że na bazie PTTK w Tułowicach czekać będzie moc atrakcji. Wszystkich, póki co organizatorzy nie zdradzają. Już wiadomo, że będą to jak co roku rajd turystyczny, kzk czy, dodatkowo huczna impreza organizowana w gorącą sobotnią noc. To tylko przedsmak tego co będzie się działo. A udało nam się dowiedzieć w końcu, że i w tym roku wrażeń nie zabraknie.

19 Ogólnopolski Zlot Fiata 126 to bez wątpienia może być jeden z najciekawszych zlotowych hitów tego lata. 11 sierpnia w Osadzie Puszczańskiej - Ośrodku PTTK Tułowice spotkają się wielbiciele, pasjonaci oraz posiadacze popularnych polskich "maluchów.
19 Ogólnopolski Zlot Fiata 126 tak było rok temu

Pełny harmonogram zlotu zamieszczony będzie na stronach Stowarzyszenia GoodVibes organizatora 19 Ogólnopolskiego Zlotu Fiata 126.

19 Ogólnopolski Zlot Fiata 126 – rejestracja

Jak czytamy w regulaminie, na przykład do uczestnictwa w zlocie dopuszcza się samochody marki Fiat 126p. Wyjątek stanowią Fiaty 500, w rzeczywistości wyprodukowane przed 1975 r. oraz pojazdy typu SAM wykorzystujące w swojej konstrukcji podzespoły bazowe Fiata 126p. Uczestnikiem zlotu staje się osoba, która dokonała rejestracji poprzez stronę www.19zlot126p.pl oraz wpłaciła wpisowe ( o którym poniżej) i została wpisana na listę uczestników na stronie zlotu (w przypadku rejestracji przez Internet). Ważną informacją jest fakt, że ustanowiono limit pojazdów mogących wziąć udział w zlocie na poziomie 500 samochodów, a także limit 50 samochodów mogących być zarejestrowanych bezpośrednio na miejscu zlotu w dniu przyjazdu. Jest też możliwość po wykupieniu pakietu- uczestnictwa w zlocie bez noclegu na terenie bazy.

Pakiet zawiera: numer startowy tzw. magnes, koszulka 1szt, kubek, smycz, torba, naklejka, ulotka, a także bonus (przy rejestracji on-line)

19 Ogólnopolski Zlot Fiata 126
19 Ogólnopolski Zlot Fiata 126 – atrakcje

19 Ogólnopolski Zlot Fiata 126 – cennik

Koszt pakietu Zlotowego (samochód + kierowca) – 150zł (50zł płatne przelewem na konto, 100zł płatne gotówką w biurze zlotu).
Nocleg dla osoby z wykupionym pakietem zlotowym (kierowca) – 150zł/osoba za cały zlot płatne gotówką w biurze zlotu– Nocleg dla pasażera/innej osoby nie będącej kierowcą – 200zł/osoba za cały zlot płatne gotówką w biurze zlotu.
Wejście jednodniowe na zlot (osoba zwiedzająca/gość) – 30zł płatne gotówką w biurze zlotu.
Dzieci do lat 12 – wejście i nocleg gratis.
Dodatkowa koszulka (wymagana rezerwacja mailowa) – 40zł płatne gotówką w biurze zlotu.

Opłata za nocleg jest ryczałtowa i obejmuje 4 noce. W cenie noclegu uwzględniono atrakcje zlotu m. in. DJ, media, zabezpieczenie medyczne, ochrona, sanitariaty i inne.

Jeżeli jesteś pasjonatem popularnych maluchów przeczytaj nasz wcześniejszy artykuł.

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia