Prognoza pogody na 12 grudnia 2023

324

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Prognoza pogody - biała mapka meteorologiczna, umieszczona w centralnej części kolorowej grafiki ze słońcem, deszczem, chmurami itp.
Czy dzisiaj aura nas zaskoczy?

Pogoda w dniu 12 grudnia 2023 nie będzie sprzyjać aktywnościom na świeżym powietrzu. W całej Polsce będzie panować zła pogoda, z dużym zachmurzeniem, opadami i mgłą. Niektóre regiony będą musiały zmierzyć się z śniegiem i gołoledzią, co może utrudniać poruszanie się po drogach. Temperatura powietrza będzie zróżnicowana w zależności od regionu, ale w większości miejsc będzie niska. Warto zabrać ze sobą ciepłe ubrania i zachować ostrożność na drodze. Prognoza pogody

Prognoza na dzień

Możesz spodziewać się dużego zachmurzenia z większymi przejaśnieniami i opadami deszczu lub mżawki w większości kraju. Na północnym wschodzie i w rejonach podgórskich może padać deszcz ze śniegiem, a w górach tylko śnieg. Prognoza pogody przewiduje, że rano może wystąpić mgła, która ograniczy widzialność do 500 metrów. Temperatura maksymalna będzie się wahać od 1°C na północnym wschodzie do 7°C na południowym zachodzie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, na południu porywisty, z kierunków zachodnich. W Karpatach i Sudetach możesz odczuć silne porywy wiatru do 70 km/h i 90 km/h odpowiednio, które słabną do 60 km/h. W górach może wystąpić zawieja i zamieć śnieżna.

Pogoda w nocy

Zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami i opadami deszczu w całym kraju. W rejonach podgórskich, na północnym wschodzie i krańcach wschodnich może padać deszcz ze śniegiem, a na południu gdzieniegdzie marznący deszcz powodujący gołoledź. W górach będzie padał śnieg. Miejscami, szczególnie na Pomorzu, może pojawić się mgła, która ograniczy widzialność do 200 metrów. Temperatura minimalna będzie się wahać od -3°C na Zamojszczyźnie, około 1°C w centrum, do 3°C na Półwyspie Helskim; w rejonach podgórskich Karpat będzie około -5°C. Wiatr będzie słaby, lokalnie umiarkowany, z kierunków południowych i wschodnich. W Sudetach i Karpatach możesz odczuć porywy wiatru do 60 km/h i 65 km/h odpowiednio. W górach może wystąpić zawieja i zamieć śnieżna.

Słuchaj nas online!

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia