Unia Europejska zakazała papieru toaletowego? To będzie zabawa?

Unia Europejska postanowiła, że papier toaletowy jest zbyt szkodliwy dla środowiska. Dlatego też, wkrótce zostanie on zakazany w całej Unii. Cała Europa staje przed nowym wyzwaniem dla dobra planety.

351

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Polska z nikłą dotacją na amunicję. Kto zawinił?
Polska z nikłą dotacją na amunicję. Kto zawinił?

Unia Europejska postanowiła, że papier toaletowy jest zbyt szkodliwy dla środowiska. Dlatego też, wkrótce zostanie on zakazany w całej Unii. Cała Europa staje przed nowym wyzwaniem dla dobra planety.

Jak Unia Europejska poradzi sobie bez papieru toaletowego?

W kwestiach klimatu i bardziej przyjaznego środowisku stylu życia obywateli naszego kontynentu, Unia Europejska nie zatrzymuje się przed niczym. Tym razem zdecydowała, że czas pożegnać się z papierem toaletowym. UE inwestuje ogromne sumy pieniędzy w wynalezienie produktu, który ostatecznie zastąpi papier toaletowy. Unia Europejska mówi dość i chce stać się jeszcze bardziej ekologiczna niż jest. Na liście firm, którym EBI przyznał fundusze na badania nad wynalezieniem produktu, który zastąpi papier toaletowy, znajduje się między innymi firma z Norwegii.

Firma ta planuje już produkcję analogu papieru toaletowego ze słomy. Projekt ten ma znacznie zmniejszyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery i jest uwzględniony w tzw. Agendzie 2030. Oznacza to, że dni papieru toaletowego na półkach sklepów są policzone. Agenda 2030 to dokument, który został przyjęty już dawno temu. Dokument określa 17 głównych celów klimatycznych, które powinny znacząco wpłynąć na emisję CO2 poprzez jej redukcję. Wszystko oczywiście kosztem komfortu obywateli Europy.

kilka humorystycznych scenariuszy, jakie mogą się wydarzyć, gdy papier toaletowy zostanie zakazany w Europie:

Ludzie będą wracać do dawnych metod, takich jak używanie liści lub szmat. To może być zabawne, ale też trochę niehigieniczne.

Unia Europejska zakazała papieru toaletowego- liść
Unia Europejska zakazała papieru toaletowego- liść Źródło: www.4poryroku.net

Ludzie będą używać ręczników papierowych, które są jeszcze bardziej szkodliwe dla środowiska niż papier toaletowy. To będzie ironiczne, ale też trochę absurdalne.

Ludzie będą kupować papier toaletowy na czarnym rynku. To może być drogie, ale też trochę ekscytujące.

Konkludując:

Oczywiście, nie wiadomo, co tak naprawdę stanie się, gdy papier toaletowy zostanie zakazany. Ale jedno jest pewne: to będzie niezapomniana zabawa dla wszystkich mieszkańców Europy.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia