Afera w PZPN. Prezes Kulesza pod presją?

PZPN w ogniu krytyki. Sponsorzy żądają wyjaśnień ws. obecności Stasiaka w delegacji

245

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Afera w PZPN
projekt PZPN do kosza

Kulesza musi również zmierzyć się z krytyką ze strony sponsorów, polityków i kibiców, którzy zarzucają mu niekompetencję, nepotyzm i brak transparentności. Niektóre media spekulują, że Kulesza może stracić stanowisko prezesa PZPN, jeśli nie poprawi się sytuacja związku i reprezentacji. Kulesza zapowiada, że nie zamierza ustępować i że będzie walczył o dobro polskiej piłki. Afera w PZPN jest kolejnym ciosem dla polskiej piłki, która boryka się z problemami sportowymi i organizacyjnymi. Reprezentacja Polski nie zakwalifikowała się do Mistrzostw Świata w 2022 roku, a liga polska cierpi na niski poziom i brak zainteresowania. Wiele osób zastanawia się, czy Kulesza jest odpowiednią osobą do prowadzenia związku i czy potrafi przywrócić polskiej piłce blask i sukcesy.

Kontrowersyjne decyzje

Jedną z decyzji, która wywołała wiele kontrowersji, było zwolnienie team menagera reprezentacji Polski, Jakuba Kwiatkowskiego. Kwiatkowski pełnił tę funkcję od 2016 roku i był cenionym pracownikiem związku. Kwiatkowski został poinformowany o swoim odejściu przez telefon, bez podania konkretnych powodów. Kulesza tłumaczy, że chciał wprowadzić zmiany w strukturze organizacyjnej kadry i że Kwiatkowski nie spełniał jego oczekiwań. Kwiatkowski z kolei uważa, że został zwolniony z powodu osobistych animozji z Kuleszą i że nie dostał szansy na wyjaśnienie sytuacji.

 

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narod

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia