Wojewoda Pomorski z wykształceniem morskim i to kobieta!!!

Beata Rutkiewicz powołana na stanowisko wojewody pomorskiego. Jej wykształcenie morskie przydatne do zarządzania regionem.

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

wojewoda pomorski z wykształceniem morskim czyli Beata Rutkiewicz
wojewoda pomorski z wykształceniem morskim czyli Beata Rutkiewicz

Beata Rutkiewicz, absolwentka Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, została powołana na stanowisko wojewody pomorskiego. Jej wykształcenie jest bardzo istotne dla tego stanowiska, ponieważ województwo pomorskie ma dostęp do morza i jest to jeden z najważniejszych regionów gospodarczych Polski.

Kompetencje wzięły górę nad kluczem partyjnym? czyli Wojewoda Pomorski z wykształceniem morskim

Wykształcenie morskie daje wojewodzie niezbędną wiedzę i umiejętności do zarządzania regionem. Wojewoda jest odpowiedzialny za rozwój gospodarczy, infrastrukturę, środowisko i bezpieczeństwo regionu. W województwie pomorskim ważną rolę odgrywają sektory gospodarki morskiej, takie jak żegluga, rybołówstwo i turystyka.

Beata Rutkiewicz ma doświadczenie w pracy w administracji publicznej, w tym w zakresie zamówień publicznych. Jest również absolwentką studiów MBA, co daje jej szeroką wiedzę z zakresu zarządzania.

Jej nominacja na stanowisko wojewody pomorskiego jest pozytywnym sygnałem dla rozwoju regionu.

Oto kilka konkretnych przykładów, w jaki sposób wykształcenie morskie może być przydatne dla wojewody pomorskiego:

  • Wojewoda może wspierać rozwój sektora gospodarki morskiej, takich jak żegluga, rybołówstwo i turystyka.
  • Wojewoda może dbać o bezpieczeństwo na morzu, w tym o bezpieczeństwo portów i żeglugi.
  • Wojewoda może promować współpracę międzynarodową w zakresie gospodarki morskiej.

Beata Rutkiewicz ma szansę wykorzystać swoje wykształcenie morskie i doświadczenie w administracji publicznej, aby przyczynić się do rozwoju województwa pomorskiego. To dobry sygnał że ludzie kompetentni będą piastować ważne urzędy!

info za Portalem Morskim

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Brak postów do wyświetlenia