Pogoda w Sobotę 23 grudnia 2023

Pomimo że aura będzie nieco spokojniejsza, silne porywy wiatru nadal będą dokuczliwe.

263

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Sobotę 23 grudnia - biała mapka meteorologiczna Polski, a za nią ponury widok z okna podczas opadów.
Zimno, opady śniegu i porywisty wiatr w całej Polsce.

Jeśli planujesz wyjazd na święta lub zakupy przed Wigilią, lepiej ubierz się ciepło i sprawdź prognozę na dzisiaj. W sobotę 23 grudnia 2023 pogoda w Polsce będzie zimna, wietrzna i śnieżna. W niektórych miejscach może być niebezpiecznie na drogach. Pogoda w Sobotę 23 grudnia

Zimno, wietrznie i śnieżnie – tak będzie wyglądać pogoda w Polsce

Według Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w sobotę w całym kraju wystąpi zmienne zachmurzenie. Miejscami może popadać śnieg, a na zachodzie także deszcz ze śniegiem. Opady będą niewielkie, ale lokalnie mogą sięgać do 10 centymetrów. Temperatura powietrza będzie się wahać od -1°C na północno-wschodzie do 4°C na zachodzie.

Wiatr będzie północno-zachodni, dość silny, z porywami do 80 km/h. W górach może wiać nawet do 110 km/h, co spowoduje zamiecie i zawieje śnieżne. Warunki na drogach będą utrudnione przez śliską nawierzchnię i ograniczoną widoczność.

Pogoda w Sobotę 23 grudnia w Krakowie

W Krakowie niebo będzie zachmurzone w większości. W ciągu dnia mogą wystąpić opady śniegu o zmiennym natężeniu. Termometry wskażą w najcieplejszym momencie dnia 1 stopień Celsjusza. Wiatr będzie zachodni, silny, z porywami do 70 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w południe 973 hPa.

Pogoda w Sobotę 23 grudnia w Poznaniu

W Poznaniu będzie duże zachmurzenie. W ciągu dnia mogą wystąpić opady śniegu o zmiennym natężeniu. Temperatura maksymalna wyniesie 3 stopnie Celsjusza. Wiatr będzie północno-zachodni, silny, z porywami do 70 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie w południe 986 hPa.

Pogoda w Sobotę 23 grudnia w Warszawie

W stolicy będzie duże zachmurzenie z przejaśnieniami. W ciągu dnia może padać śnieg o zmiennym natężeniu. Temperatura maksymalna wyniesie 1 stopień Celsjusza. Wiatr będzie silny, z porywami do 70 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie w południe 978 hPa.

Pogoda w Sobotę 23 grudnia we Wrocławiu

We Wrocławiu będzie pochmurno z opadami śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie 3 stopnie Celsjusza. Wiatr będzie północno-zachodni i zachodni, silny, z porywami do 70 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w południe 985 hPa.

Pogoda w Sobotę 23 grudnia w Trójmieście

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie będzie pochmurno z przejaśnieniami i opadami śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 0 stopni Celsjusza. Wiatr będzie północno-zachodni, silny, z porywami do 70 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w południe 990 hPa.

Biometeo

Pogoda w Sobotę 23 grudnia będzie miała duży wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Wilgotność powietrza w Polsce będzie wysoka, od 70 do ponad 90%. Niezależnie od regionu warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Osoby wrażliwe na zmiany pogody mogą odczuwać pogorszenie nastroju, bóle głowy, stawów i mięśni, zmęczenie, senność, drażliwość, spadek koncentracji i odporności. Zaleca się ograniczenie aktywności fizycznej i psychicznej, unikanie stresu, picie dużo płynów, spożywanie lekkostrawnej i bogatej w witaminy diety, ubieranie się warstwowo i stosowanie kremów ochronnych na skórę.

SŁUCHAJ NAS ONLINE!

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia