Tragiczny wypadek w Międzyzdrojach. Nie dziś, a jutro prokuratura planuje przesłuchanie kierowcy

213

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Każdy z nas może przyczynić się do stworzenia bezpiecznego środowiska dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.
Każdy z nas może przyczynić się do stworzenia bezpiecznego środowiska dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Do tragicznego wydarzenia doszło wczoraj ok godziny 18:00 na ul. Dąbrówki, w Międzyzdrojach .

Tragiczny wypadek w Międzyzdrojach

Wczoraj w Międzyzdrojach doszło do tragicznego wypadku, w którym kierowca potrącił czteroosobową grupę pieszych. Niestety, trzy osoby, w tym dziecko, zginęły, a 12-letnia dziewczynka została poważnie ranna. Policja szybko zlokalizowała uciekającego kierowcę i zatrzymała go.

W wyniku wypadku dwie osoby dorosłe w wieku 44 i 43 lat straciły życie. 7-letniego chłopca, mimo wysiłków ratowników, nie udało się uratować. 12-letnia dziewczynka, jedyna ocalała, została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierowca, który uciekł z miejsca wypadku, obecnie przebywa w policyjnej izbie zatrzymań, gdzie zostaną mu postawione zarzuty, w tym możliwy zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Jutrzejsze przesłuchanie ma na celu rzetelne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Apel o odpowiedzialność na drogach

Tragedia, która miała miejsce, stanowi bolesne przypomnienie o kluczowym znaczeniu bezpieczeństwa na drogach oraz odpowiedzialnego podejścia do prowadzenia pojazdów. W tych trudnych chwilach nasze myśli kierujemy w stronę rodzin ofiar, którym składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Zdarzenia tego rodzaju nakłaniają do refleksji nad koniecznością większej czujności i odpowiedzialności w ruchu drogowym. Wspólnie pragniemy wyrazić nadzieję na bardziej odpowiedzialną jazdę, aby unikać podobnych, tragicznych wypadków i minimalizować cierpienie rodzin dotkniętych tym niewyobrażalnym smutkiem.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia