Świąteczna awantura w Polsat News

Świąteczna awantura w Polsat News czyli wigilijny stand-up polityków

254

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

“Śniadanie Rymanowskiego” w Polsat News z elementami kabaretu
“Śniadanie Rymanowskiego” w Polsat News z elementami kabaretu

W Wigilię, w ramach programu „Śniadanie Rymanowskiego” na Polsat News, politycy nie zważając na świąteczną atmosferę, gorąco omawiali palące tematy związane z wetem prezydenta do ustawy okołobudżetowej oraz zmianami w mediach publicznych. Dyskusja, pełna emocji i wchodzenia sobie w słowo, nadała świątecznemu porankowi wyjątkowego politycznego zacięcia.

Świąteczna awantura w Polsat News czyli wigilijny stand-up polityków

Podczas świątecznego wydania programu „Śniadanie Rymanowskiego” w Polsat News, politycy wprowadzili do studia prawdziwy kabaret. Piotr Zgorzelski z PSL i szef gabinetu prezydenta Marcin Mastalerek wprawili widzów w zdumienie swoją wymianą zdań pełną humorystycznych ripost. W trakcie dyskusji dot. weta prezydenta i zmian w mediach publicznych, Zgorzelski zwrócił się do Mastalerka z pytaniem, czy ten może zakończyć swój „odcinek kabaretowy” i wykazać minimum kultury osobistej. Odpowiedź Mastalerka była równie zgrabna, sugerując, że ocenę kultury, Piotr Zgorzelski, powinien zostawić ministrowi Sienkiewiczowi.

Dalsza wymiana zdań przybrała formę świątecznego stand-up’u. Piotr Zgorzelski postanowił wprowadzić świąteczną atmosferę prezentami. Zapytał ministra Mastalerka, czy nie chciałby znaleźć pod choinką czegoś, co z pewnością zaimponuje politycznym trendsetterom. W tym momencie Zgorzelski wydobył z niewidocznego worka wyjątkowy prezent – kaftan bezpieczeństwa. „Nie potrafi pan wytrzymać, żebym skończył swoją wypowiedź. Żadnej wypowiedzi nie ukończyłem bez wcinania się ministra Mastalerka” – tłumaczył. „Takiego chamstwa w Wigilię się nie spodziewałem!” – ripostował Mastalerek. „Mówić o kaftanie bezpieczeństwa, zwłaszcza w kontekście osób chorych, to już przesada. Kaftan ma swoje miejsce, ale wykorzystywać go do politycznych kawałów w święta? Jest pan wyjątkowo cynicznym i obłudnym człowiekiem (…) Ja pamiętam czasy przed 2015 r, gdy Jarosława Kaczyńskiego sądowo próbowano zmusić do badań psychiatrycznych” – mówił. Zgorzelski po tych słowach życzył Mastalerkowi „dużo zdrowia i spokoju”, jednak ten zripostował go oschle, mówiąc o wyjątkowej obrzydliwości słów Zgorzelskiego, dodatku – w Wigilię.

Podczas gdy atmosfera świąteczna wymagała pojednania, rozmowa ta pokazała, że nawet w polityce żarty czasem przekraczają granice i trafiają w bardziej poważne obszary. Oby święta przyniosły więcej politycznej elegancji niż kawałów!

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia