Pogoda w Piątek 12 stycznia 2024

Niemal w całej Polsce będzie prószył śnieg.

262

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Piątek 12 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle okna. Za nim ponura pogoda z opadami śniegu.

W Piątek, w całym kraju zapanuje pochmurna i śnieżna aura, a temperatura nie przekroczy 3 stopni Celsjusza. Nocna temperatura minimalna wyniesie od -11°C na północy, do -2°C na południu. W niektórych regionach możemy spodziewać się silniejszego wiatru, a nawet marznących mgieł. Na północnym wschodzie spodziewany jest przyrost pokrywy śnieżnej o 5 cm. Wiatr, choć słaby i umiarkowany, okresami nabierze siły, szczególnie na północy i wschodzie kraju, rozwijając w porywach prędkość do 50÷60 km/h. Pogoda w Piątek 12 stycznia

Pogoda – Katowice

W Katowicach, mieszkańcy cobaczą pochmurne niebo z którego będziepadałśnieg. Temperatura maksymalna wyniesie -2°C, a minimalna -11°C. Wiatr będzie umiarkowany, z północnego zachodu. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić około 1020 hPa.

Pogoda w Piątek 12 stycznia – Kraków

Kraków będzie w piątek zachmurzony, ale czasami pojawią się przejaśnienia. Możliwe są niezbyt obfite opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie -2°C, a minimalna -9°C. Wiatr będzie umiarkowany, z kierunków zachodnich. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i wyniesie około 998 hPa.

Pogoda – Poznań

Pomimo, że w Poznaniu niebo będzie pochmurne, nie powinno być opadów śniegu. Temperatura maksymalna sięgnie 0°C, a minimalna -7°C. Wiatr będzie umiarkowany, z północnego zachodu. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić około 1014 hPa.

Pogoda w Piątek 12 stycznia – Warszawa

Stolica będzie w piątek pochmurna z opadami śniegu. Temperatura maksymalna osiągnie -1°C, a minimalna -8°C. Wiatr będzie umiarkowany, ale miejscami może osiągnąć do 40 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie około 1010 hPa.

Pogoda – Wrocław

We Wrocławiu nie zobaczymy w piątek słońca. Niebo będzie pochmurne, a temperatura maksymalna osiągnie 0°C, temperatura minimalna spadnie do -8°C. Wiatr będzie północno-zachodni, umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie około 1012 hPa.

Pogoda w Piątek 12 stycznia – Trójmiasto

W Piątek niebo nad Gdańskiem, Gdynią i Sopotem będzie pochmurne, a z niego będzie padał deszcz, miejscami ze śniegiem. Nad samym morzem może padać tylko deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 3°C, a minimalna -4°C. Wiatr będzie umiarkowany, z północnego zachodu. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie około 1008 hPa.

Biometeo

Z wyjątkiem Polski centralnej i północno-wschodniej gdzie warunki biometeorologiczne będą niekorzystne, na pozostałym obszarze będą one neutralne. Wilgotność powietrza osiągnie ok. 90%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia