Pogoda w Piątek 19 stycznia 2024

Koniec tygodnia będzie zimny, wietrzny i śnieżny.

220

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Piątek 19 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle zachmurzonego nieba

Piątek przyniesie nam zimne i wietrzne warunki pogodowe. W niektórych częściach Polski spadnie nawet kilka centymetrów śniegu. Pogoda w Piątek 19 stycznia

Prognoza na Piątek

W Piątek w całym kraju, będzie panować zachmurzenie umiarkowane i duże. Na północy i południu możemy spodziewać się słabych opadów śniegu, które będą stopniowo ustępować. W rejonach nadmorskich możliwe są burze. Dzisiejsza maksymalna temperatura wyniesie od -4°C na Suwalszczyźnie i Mazurach, przez 0°C w centrum i na zachodzie, po 2°C na wybrzeżu. W podgórskich rejonach Karpat będzie chłodniej, około -5°C. Nad morzem oraz wysoko w Karpatach porywy wiatru mogą osiągnąć 65 km/h, a w Sudetach do 80 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie rosnąć.

Pogoda w Piątek 19 stycznia – Katowice

Katowice będą miały w piątek pochmurną i chłodną pogodę, opadów śniegu raczej nie powinno być. Temperatura maksymalna wyniesie -2°C, a minimalna -11°C. Zachodni, umiarkowany wiatr, będzie wiał z prędkością około 14 km/h. Ciśnienie atmosferyczne umiarkowane, w przedziale od 1015 do 1020 hPa.

Pogoda – Kraków

Kraków będzie miał w piątek zimną pogodę z opadami śniegu. Zachmurzenie będzie duże, a okresowo będzie padał śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie -2°C, a minimalna -9°C. Wiatr będzie umiarkowany, z kierunku zachodniego, z prędkością około 40 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wzrastać, osiągając poziom 988 hPa.

Pogoda w Piątek 19 stycznia – Poznań

Piątek w Poznaniu będzie chłodny i pochmurny. Pomimo dużego zachmurzenia , nie przewiduje się opadów śniegu. Maksymalna temperatura wyniesie 0°C, a minimalna -7°C. Wiatr będzie umiarkowany, z kierunku południowo-zachodniego, z prędkością około 50 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wzrastać, do poziomu 1001 hPa.

Pogoda – Warszawa

Piątkowa aura w Stolicy Polski będzie dosyć łagodna. Zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, a opady śniegu nie są przewidywane. Temperatura maksymalna wyniesie -2°C, a minimalna -8°C. Umiarkowany, zachodni wiatr, będzie wiał z prędkością około 40 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wzrastać, i osiągnie 1003 hPa.

Pogoda w Piątek 19 stycznia – Wrocław

Wrocławianie będą cieszyć się z powodu małego i umiarkowanego zachmurzenia, raczej bez opadów śniegu. Termometry wskażą maksymalnie 0°C, a minimalnie -6°C. Umiarkowany wiatr, z kierunku południowo-zachodniego, powieje z prędkością około 40 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wzrastać, do poziomu 1000 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

Dobra passa opuści dzisiaj mieszkańców Gdańska, Gdyni oraz Sopotu. W Piątek wystąpi umiarkowane zachmurzenie do dużego z okresowymi opadami śniegu. Temperatura maksymalna osiągnie 0°C, a minimalna -6°C. Silny wiatr z kierunku zachodniego, powieje z prędkością do 60 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie rosnąć, osiągając poziom 1006 hPa.

Biomet

Piątkowe warunki biometeorologiczne będą neutralne, a wilgotność powietrza będzie na poziomie 70÷80%. W całym kraju będzie nam towarzyszyć odczuwalne zimno.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia