Pogoda w Poniedziałek 5 lutego 2024

Parasole nadal będą przydatne, ale korzystanie z nich będzie utrudniał silny wiatr.

209

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Poniedziałek 5 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle rozmytego przez deszcz widoku za oknem.

W całej Polsce spodziewane są opady deszczu, a na północy i wschodzie także deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura nie przekroczy 10 stopni Celsjusza, a wiatr będzie wiał z dużą siłą. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne. Pogoda w Poniedziałek 5 lutego

Aura w kraju

Nowy tydzień zaczniemy od zachmurzenia z opadami deszczu o sumie 1-15 litrów/m² . Opady deszczu ze śniegiem i śniegu, spodziewane są na Mazurach i Suwalszczyźnie. Na południu kraju opady deszczu będą okresami o natężeniu umiarkowanym, a miejscami może spaść nawet 20 mm deszczu. Na północnym wschodzie możliwe są burze z opadem krupy śnieżnej. Wysoko w górach wystąpią opady śniegu i deszczu ze śniegiem, a wysoko w Tatrach przybędzie 10 cm śniegu.

Temperatura maksymalna wyniesie od 1°C na Suwalszczyźnie, przez ok. 6°C w centrum do 9°C na południowym zachodzie. Zachodni i północno-zachodni wiatr, będzie umiarkowany i dość silny, przejściowo na północy silny i bardzo silny z prędkością do 55 km/h, a w porywach do 85 km/h. Wysoko w Karpatach wiatr w porywach do 120 km/h, w Sudetach do 160 km/h i tu osłabnie po południu do 130 km/h.

Pogoda w Poniedziałek 5 lutego – Katowice

W Katowicach początek tygodnia będzie chłodny, deszczowy i wietrzny. Ciśnienie atmosferyczne będzie spadać. Temperatura maksymalna wyniesie 9°, a minimalna 3°C. Wiatr będzie wiał z zachodu z prędkością 35 km/h. Ciśnienie w ciągu dnia osiągnie wartość 1000÷1010 hPa.

Pogoda – Kraków

Poniedziałek w Krakowie cały będzie zachmurzony i deszczowy. Temperatura maksymalna wyniesie 8°C, a minimalna 4°C. Wiatr będzie wiał z zachodu z prędkością 35 km/h, a ciśnienie osiągnie w południe 996 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 5 lutego – Poznań

W Poznaniu poniedziałek będzie chłodny i mokry. Temperatura maksymalna wyniesie 8°C, a minimalna 3°C. Wiatr z północnego zachodu, będzie wiał z prędkością 50 km/h, a ciśnienie osiągnie w południe 997 hPa.

Pogoda – Warszawa

W stolicy rano będzie padać deszcz, a po południu mogą pojawić się przejaśnienia. Temperatura maksymalna wyniesie 6°C, a minimalna 2°C. Wiatr będzie wiał z północnego zachodu z prędkością 40 km/h, a ciśnienie osiągnie w południe 991 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 5 lutego – Wrocław

We Wrocławiu również nie zabraknie deszczu i chmur. Temperatura maksymalna wyniesie 10°C, a minimalna 5°C. Północno-zachodni wiatr będzie wiał z prędkością 45 km/h, a ciśnienie osiągnie w południe 995 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie poniedziałkowa aura będzie nieco łagodniejsza niż w innych miastach. Zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami, a opady deszczu będą słabsze. Temperatura maksymalna wyniesie 6°C, a minimalna 2°C. Wiatr będzie wiał z północnego zachodu z prędkością 60 km/h, a ciśnienie osiągnie w południe 1005 hPa.

Biomet

Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne. Wpłyną na to niskie ciśnienie atmosferyczne, duże zachmurzenie, opady deszczu oraz silny wiatr. Wilgotność powietrza osiągnie 80÷90%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia