Pomóżmy Oliwce w walce o zdrowie i sprawność !

Jedyną szansą, aby Oliwka utrzymała sprawność w rączce i aby nie trzeba było w przyszłości wydłużać jej kości, jest niezwykle kosztowna operacja, której szacowany koszt to 400 000 złotych.

161

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Oliwia Łuniewska
Z całego serca prosimy o wsparcie dla Oliwki – bez Waszej pomocy Oliwka straci szansę na utrzymanie sprawności w rączce

Oliwka to mała wojowniczka, która musi stawić czoło trudnościom, których większość z nas nawet sobie nie wyobraża. Historia Oliwki zaczęła się pełna nadziei, jak każde narodziny nowego życia. Kiedy to rodzice, już opiekujący się czteroletnią Mai, dowiedzieli się, że spodziewają się drugiego dziecka. To było szczęśliwe ogłoszenie, pełne radości i nadziei. Ale życie, jak to często bywa, miało inne plany. Od momentu, kiedy Oliwka była jeszcze w łonie matki, zaczęły się problemy. Już w 27. tygodniu ciąży lekarze zdiagnozowali poważne nieprawidłowości w rozwoju jej serca i jednej z rączek. Później doszły do tego komplikacje związane z wielowodziem. Dla rodziców to były okropne wiadomości, które rzucały cień niepewności na przyszłość ich ukochanego dziecka. Niemowlę Oliwka przyszła na świat w 35. tygodniu ciąży, gotowa do walki, ale też z licznymi wyzwaniami zdrowotnymi. Wadę serca, problemy z przełykiem, a także skróconą i zaciśniętą rączkę – to tylko część przeszkód, z którymi musi się zmierzyć. Pierwsze miesiące życia spędziła w szpitalu, przechodząc przez aż sześć operacji.

Nadzieja dla Oliwki !

Obecnie Oliwka ma 17 miesięcy i wciąż toczy trudną walkę o zdrowie i sprawność. Codziennie wymaga opieki rehabilitacyjnej, terapii, a także leczenia, które pochłaniają ogromne sumy pieniędzy. Ale największą nadzieją dla niej jest szansa na operację, która pozwoli jej na utrzymanie sprawności w rączce. To właśnie tu zwracamy się do Was, drodzy Czytelnicy. Jako dziennikarze portalu BezpiecznaPodroz.org, znamy siłę, jaką może mieć wspólnota ludzi dobrej woli. Dlatego z całego serca prosimy o ma – szacowana na 400 000 złotych. Rodzice, mimo ogromnych starań, nie są w stanie pokryć tego kosztu sami. Dlatego każda złotówka, każda okazana pomoc, ma tu ogromne znaczenie.

Przekażmy Oliwce 1,5 % podatku

Jeśli chcesz pomóc, jeśli czujesz, że możesz uczynić różnicę w życiu małej Oliwki, prosimy o wsparcie poprzez naszą zbiórkę, którą znajdziesz na stronie internetowej tu. Każda wpłata zbliża nas do celu, który jest tak ważny dla zdrowia i przyszłości tego maleństwa. Dziękujemy z całego serca za każdą okazaną pomoc i wsparcie. Razem możemy sprawić, że historia Oliwki będzie miała szczęśliwe zakończenie.

Z wyrazami wdzięczności, Zespół BezpiecznaPodroz.org

Zainteresował Cię temat społeczności legionowskiej? Więcej ciekawych tematów znajdziesz pod tym linkiem

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia