26-latek zatrzymany za śmiertelne potrącenie 10-latka

200

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

26-latek zatrzymany za śmiertelne potrącenie 10-latka
26-latek zatrzymany za śmiertelne potrącenie 10-latka

W nocy z piątku na sobotę, 10 lutego w podgorzowskim Wawrowie doszło do tragicznego wypadku. 26-letni kierowca BMW potrącił 10-latka, który w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Policja prowadzi intensywne śledztwo w tej sprawie.

Śmiertelne potrącenie 10-latka

Do zdarzenia doszło około północy. Grupa dzieci pakowała bagaże do autokaru, szykując się na wyjazd na ferie zimowe. W pewnym momencie z dużą prędkością przejechał ciemny samochód, potrącając 10-letniego chłopca. Kierowca nie zatrzymał się i uciekł z miejsca zdarzenia.

Na miejsce natychmiast wezwano policję i pogotowie ratunkowe. Policjanci podjęli próbę reanimacji dziecka, którą kontynuował Zespół Ratownictwa Medycznego. Chłopiec został przetransportowany do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie zmarł.

Specjalna policyjna grupa poszukiwawcza prowadziła intensywne czynności, aby odnaleźć sprawcę wypadku. W niedzielę, 12 lutego 26-letni mężczyzna został zatrzymany. Przyznał się do prowadzenia BMW i posiadania narkotyków. Pobrano mu krew do badań.

Policja prowadzi śledztwo pod nadzorem prokuratury. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia