Blue Spear dosięgnie każdy okręt na Bałtyku!!!

System Blue Spear 5G SSM jest jednym z najbardziej zaawansowanych systemów uzbrojenia na świecie. Estonii pozwala on m.in. na ochronę wód terytorialnych i szlaków morskich.

236

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Blue Spear rakieta przeciwokrętowa z Estonii
Blue Spear rakieta przeciwokrętowa z Estonii

Estonia poczyniła znaczący krok wzmocnienia swoich sił zbrojnych, stacjonując system rakietowy Blue Spear 5G SSM. Ten nowoczesny system przeciwokrętowy znacząco zwiększa zdolności obronne Estonii na Morzu Bałtyckim.

Sukces Estonii: System przeciwokrętowy Blue Spear 5G SSM

Zwiększenie bezpieczeństwa: System Blue Spear 5G SSM zapewnia Estonii potężną zdolność odstraszania potencjalnych agresorów. Zasięg 290 km obejmuje niemal całe Morze Bałtyckie, co daje Estonii możliwość ochrony swoich wód terytorialnych i strategicznych szlaków morskich.Innowacyjność: System Blue Spear 5G SSM jest jednym z najbardziej zaawansowanych systemów uzbrojenia na świecie. Jest zdolny do działania w każdych warunkach pogodowych, w dzień iw nocy, i może atakować zarówno ruchome, jak i stacjonarne cele na morzu.

Wzrost zdolności obronnych: Pozyskanie rakiet przeciwokrętowych znacząco wzmacnia estońską marynarkę wojenną i siły obronne jako całość. Stanowi to ważny kamień milowy w zapewnieniu bezpieczeństwa Estonii i jej obywateli. Współpraca międzynarodowa: System Blue Spear 5G SSM został zakupiony od izraelsko-singapurskiego konsorcjum Proteus Advanced Systems. Współpraca ta pokazuje zaangażowanie Estonii w budowanie międzynarodowych partnerstw w dziedzinie bezpieczeństwa.

System Blue Spear 5G SSM, w połączeniu z minami morskimi, będzie stanowić fundament morskiej obrony Estonii przez następne dziesięciolecia. Inwestycja ta zapewnia bezpieczeństwo Estonii i jej strategicznych interesów na Morzu Bałtyckim. Sukces Estonii w pozyskaniu i wdrożeniu systemu Blue Spear 5G SSM jest godny podziwu. Stanowi przykład innowacyjnego i strategicznego podejścia do bezpieczeństwa narodowego. Inwestycja ta wzmacnia estońskie siły obronne i zapewnia bezpieczeństwo kraju na przyszłe lata.

Blue Spear

Radiowa redakcja z niepełnosprawnościami

Zrelaksuj się i zajrzyj do naszej Kulinarnej Nawigacji. Tam gdzie Szef Narodowej Reprezentacji Kulinarnej przybliża prawdę o jedzeniu, jego serwowaniu i produkcji. Najmniej tam przepisów kulinarnych a prawda o jakości jedzenia jest zabójcza jak ono samo. Kulinarna Reprezentacja Polski zdobyła złoto na Olimpiadzie 2024!!!

Za to restauracja Zdrówko prowadzona przez osoby niepełnosprawne jest hitem zdrowego jedzenia.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia