Blue Spear dosięgnie każdy okręt na Bałtyku!!!

System Blue Spear 5G SSM jest jednym z najbardziej zaawansowanych systemów uzbrojenia na świecie. Estonii pozwala on m.in. na ochronę wód terytorialnych i szlaków morskich.

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Blue Spear rakieta przeciwokrętowa z Estonii
Blue Spear rakieta przeciwokrętowa z Estonii

Estonia poczyniła znaczący krok wzmocnienia swoich sił zbrojnych, stacjonując system rakietowy Blue Spear 5G SSM. Ten nowoczesny system przeciwokrętowy znacząco zwiększa zdolności obronne Estonii na Morzu Bałtyckim.

Sukces Estonii: System przeciwokrętowy Blue Spear 5G SSM

Zwiększenie bezpieczeństwa: System Blue Spear 5G SSM zapewnia Estonii potężną zdolność odstraszania potencjalnych agresorów. Zasięg 290 km obejmuje niemal całe Morze Bałtyckie, co daje Estonii możliwość ochrony swoich wód terytorialnych i strategicznych szlaków morskich.Innowacyjność: System Blue Spear 5G SSM jest jednym z najbardziej zaawansowanych systemów uzbrojenia na świecie. Jest zdolny do działania w każdych warunkach pogodowych, w dzień iw nocy, i może atakować zarówno ruchome, jak i stacjonarne cele na morzu.

Wzrost zdolności obronnych: Pozyskanie rakiet przeciwokrętowych znacząco wzmacnia estońską marynarkę wojenną i siły obronne jako całość. Stanowi to ważny kamień milowy w zapewnieniu bezpieczeństwa Estonii i jej obywateli. Współpraca międzynarodowa: System Blue Spear 5G SSM został zakupiony od izraelsko-singapurskiego konsorcjum Proteus Advanced Systems. Współpraca ta pokazuje zaangażowanie Estonii w budowanie międzynarodowych partnerstw w dziedzinie bezpieczeństwa.

System Blue Spear 5G SSM, w połączeniu z minami morskimi, będzie stanowić fundament morskiej obrony Estonii przez następne dziesięciolecia. Inwestycja ta zapewnia bezpieczeństwo Estonii i jej strategicznych interesów na Morzu Bałtyckim. Sukces Estonii w pozyskaniu i wdrożeniu systemu Blue Spear 5G SSM jest godny podziwu. Stanowi przykład innowacyjnego i strategicznego podejścia do bezpieczeństwa narodowego. Inwestycja ta wzmacnia estońskie siły obronne i zapewnia bezpieczeństwo kraju na przyszłe lata.

Blue Spear

Radiowa redakcja z niepełnosprawnościami

Zrelaksuj się i zajrzyj do naszej Kulinarnej Nawigacji. Tam gdzie Szef Narodowej Reprezentacji Kulinarnej przybliża prawdę o jedzeniu, jego serwowaniu i produkcji. Najmniej tam przepisów kulinarnych a prawda o jakości jedzenia jest zabójcza jak ono samo. Kulinarna Reprezentacja Polski zdobyła złoto na Olimpiadzie 2024!!!

Za to restauracja Zdrówko prowadzona przez osoby niepełnosprawne jest hitem zdrowego jedzenia.

Brak postów do wyświetlenia