Pogoda we Wtorek 13 lutego 2024

Pomimo silnego zachmurzenia i opadów deszczu, w kilku miejscach Polski jest szansa na rozpogodzenia.

230

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda we Wtorek 13 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle zachmurzonego, ale rozpogadzającego się nieba.

Na przeważającym obszarze kraju możemy spodziewać się pochmurnej aury z przelotnymi opadami deszczu. Na wschodzie i północy Polski powieje silny wiatr. Termometry pokażą od 2 do 9 stopni Celsjusza. Pogoda we Wtorek 13 lutego

Prognoza dla kraju

We Wtorek będzie panować duże zachmurzenie z większymi przejaśnieniami na południowym zachodzie Polski. W niektórych miejscach spodziewane są przelotne opady deszczu, na północnym wschodzie oraz Podhalu także deszczu ze śniegiem, a w górach śniegu. Słaby deszcz o sumie 1÷2 litrów/m², spadnie na krańcach wschodnich, lokalnie na południu oraz na północy.

Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3°C na północnym wschodzie, do 8°C na południowym zachodzie. Będzie wiał umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Na północy kraju będzie dość silny, a w porywach osiągnie 40÷60 km/h. Najsilniej będzie wiało wysoko w górach, nawet 70 km/h.

Pogoda – Katowice

We wtorek w Katowicach będzie przeważać częściowe zachmurzenie, raczej bez opadów. Umiarkowany, północno-zachodni wiatr będzie wiał z prędkością 21 km/h. Temperatura maksymalna wyniesie 7°C, a minimalna -1°C. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1020 hPa.

Pogoda we Wtorek 13 lutego – Kraków

W Krakowie będzie dzisiaj duże zachmurzenie z rozpogodzeniami i słabymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna będzie wynosić 7°C, a minimalna 0°C. Wiatr będzie północno-zachodni, umiarkowany, wiejący z prędkością 24 km/h. Ciśnienie będzie niskie i wyniesie 1013 hPa.

Pogoda – Poznań

W Poznaniu Wtorek będzie pochmurny z rozpogodzeniami. Możliwe są słabe, przelotne opady deszczu, nieprzekraczające 2 litrów/m². Termometry wskażą maksymalnie 6°C, a minimalnie 1°C. Umiarkowany wiatr, będzie wiał z zachodu, z prędkością 25 km/h. Ciśnienie będzie niskie i osiągnie w południe 1013 hPa.

Pogoda we Wtorek 13 lutego – Warszawa

W Warszawie będzie dzisiaj pochmurno, z rozpogodzeniami oraz możliwymi opadami deszczu. Termometry wskażą maksymalnie 5°C, a minimalnie -2°C. Wiatr północno-zachodni będzie umiarkowany, powieje z prędkością 26 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1003 hPa.

Pogoda – Wrocław

Niebo nad Wrocławiem będzie mocno zachmurzone, ale z rozpogodzeniami i bez opadów. Temperatura maksymalna 8°C, a minimalna będzie wynosić 2°C. Północno-zachodni wiatr będzie umiarkowany, powieje z prędkością 23 km/h. Ciśnienie w środku dnia osiągnie 1013 hPa.

Pogoda we Wtorek 13 lutego – Trójmiasto

Gdańsk, Gdynia oraz Sopot będą miały pochmurny dzień, ale z rozpogodzeniami i bez opadów deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 5°C, a minimalna -1°C. Wiatr będzie słaby i zmienny, wiejący z prędkością 15 km/h. Na barometrach w środku dnia zobaczymy 1013 hPa.

Biomet

Dzisiaj będą panować neutralne warunki biometeorologiczne, jedynie na wschodzie i północy Polski okażą się niekorzystne, wilgotność powietrza osiągnie dzisiaj od 70 do 90%.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia