Pogoda w Środę 14 lutego 2024

W Dniu Zakochanych, tylko część Polski będzie cieszyć się pogodną aurą bez opadów.

139

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Środę 14 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle rozpogadzającego się niebieskiego nieba, z licznymi białymi i szarymi obłokami.

Walentynkowa aura będzie zróżnicowana. Dla części Polaków dzień będzie pochmurny z opadami deszczu, ale wielu z nas ucieszy się z widoku pogodnego nieba. Na termometrach zobaczymy nie więcej niż 10 stopni Celsjusza, a w części kraju warunki biometeorologiczne będą niekorzystne. Pogoda w Środę 14 lutego

Ogólna prognoza dla kraju

Na północy i zachodzie kraju, z pochmurnego nieba będzie padał deszcz, czasami obfity. W Trójmieście spadnie nawet do 5 litrów/m². Temperatura nie przekroczy 10°C, a wiatr będzie silny i porywisty, szczególnie nad morzem, gdzie może osiągnąć 100 km/h.

Mieszkańcy wschodniej oraz południowej Polski, ucieszą się z umiarkowanego zachmurzenia oraz chwil ze słońcem. W tych regionach zależnie od lokalizacji, temperatura będzie się wahać 3÷10°C. Wiatr będzie słabszy niż na zachodzie, ale odczuwalny.

Pogoda – Katowice

W Katowicach, Walentynki upłyną z umiarkowanym zachmurzeniem i rozpogodzeniami. Na termometrach maksymalnie 1°C, a minimalnie -2°C. Wiatr będzie umiarkowany, z południowego zachodu, o prędkości około 15 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1010 hPa.

Pogoda w Środę 14 lutego – Kraków

Zachmurzenie nad Krakowem będzie umiarkowane, z rozpogodzeniami. Temperatura osiągnie 10°C, południowy wiatr będzie wiał z prędkością ok. 15 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie 997 hPa.

Pogoda – Poznań

Środa w Poznaniu będzie pochmurna , a po południu będzie padał deszcz. Termometry pokażą 9°C, dość silny wiatr będzie wiał z południowego zachodu, z prędkością ok. 30 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w środku dnia wyniesie 1009 hPa.

Pogoda w Środę 14 lutego – Warszawa

W Stolicy będzie dzisiaj umiarkowane zachmurzenie z niewielkimi opadami deszczu. Temperatura wyniesie około 8°C, a południowo-zachodni wiatr będzie wiał z prędkością ok. 20 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1008 hPa.

Pogoda – Wrocław

Wrocław będzie miał dzisiaj niebo umiarkowanie zachmurzone i bez opadów. Na termometrach zobaczymy 9°C, południowo-zachodni wiatr będzie wiał z prędkością 25 km/h. Barometry pokażą ciśnienie 1006 hPa.

Pogoda w Środę 14 lutego – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie dzień będzie pochmurny, z prognozowanymi opadami deszczu po południu. Termometry pokażą maksymalnie 8°C. Słaby i umiarkowany wiatr, okresami dość silny, powieje z południowego. Ciśnienie wyniesie w południe 1019 hPa

Biomet

Niekorzystne warunki biometeorologiczne wystąpią na zachodzie kraju, a neutralne na wschodzie. Wilgotność powietrza wyniesie od 70% w Polsce południowo-wschodniej, do ponad 90% na północnym zachodzie.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia