Miłosny lot łabędzia. Szwedzka para udowadnia, że miłość ma skrzydła!

Mówią, że to Red Bull dodaje skrzydeł. Przy prawdziwej miłości to tylko tani chwyt marketingowy ;) Spijajmy więc tą ambrozję z ust naszych ukochanych a aluminiowe puszki odstawmy na bok.

175

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Miłosny lot łabędzia. Szwedzka para udowadnia, że miłość ma skrzydła! FOTO Nadleśnictwo Parciaki
Miłosny lot łabędzia. Szwedzka para udowadnia, że miłość ma skrzydła! FOTO Nadleśnictwo Parciaki

W mazowieckich lasach rozegrała się historia niczym z romantycznej powieści. Syn jednego z leśniczych natknął się na balon w kształcie łabędzia z miłosnym wyznaniem.

Miłosny lot łabędzia

„To był szok! Nie spodziewałem się, że w środku lasu znajdę balon z miłosnym wyznaniem” – wyznał syn leśniczego, który odnalazł balon, nie kryjąc zdziwienia.

Okazało się, że balonowy łabędź to dzieło pary ze Szwecji, która wypuściła go w dniu swojego ślubu, 16 czerwca 2022 roku. Po pokonaniu niemal 900 kilometrów i „przepłynięciu” Bałtyku, latający amant wylądował w nadleśnictwie Parciaki. To już nie ptak, a wilk morski z prawdziwego zdarzenia! Jak widać, miłość potrafi pokonać wszelkie przeszkody, nawet te geograficzne, a przy okazji dostarczyć rozrywki leśnikom 😉

Leśnicy z nadleśnictwa Parciaki skontaktowali się z parą, by poinformować ich o niezwykłym znalezisku. Nowożeńcy byli wzruszeni i wdzięczni za odnalezienie ich latającego amanta. W zamian małżeństwo przesłało leśnikom pamiątkowe zdjęcie ze ślubu, na którym uwieczniony był odlot ich miłosnego łabędzia.

„Jesteśmy wzruszeni tą historią i cieszymy się, że mogliśmy być jej częścią” – powiedział leśniczy, nie kryjąc uśmiechu.

Para postanowiła podzielić się tą historią w mediach społecznościowych. Ich post udostępniono tysiące razy i wzbudził ogromne zainteresowanie internautów.

Historia miłosnego łabędzia to dowód na to, że miłość potrafi poruszać serca i łączyć ludzi, nawet na odległość. Pokazuje też, że zwykłe gesty mogą mieć niezwykłą moc. A do tego bawić!

Odkryj więcej na naszej stronie!

Ten artykuł to tylko początek. Zapraszamy do zapoznania się z innymi ciekawymi treściami, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór materiałów na różne tematy, od aktualnych wydarzeń po ciekawostki historyczne, tajniki motoryzacji i porady dotyczące codziennego życia oraz zdrowego odżywiania.

Inne artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Co powoduje kryzys polityczny na Węgrzech: ludzie mówią – Radio Bezpieczna Podróż (bezpiecznapodroz.org)

Protesty w Rosji i reakcja świata na śmierć A. Nawalnego. – Radio Bezpieczna Podróż (bezpiecznapodroz.org)

kolonia karna Wilk Polarny (bezpiecznapodroz.org)

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia