Pogoda w Niedzielę 18 lutego 2024

W wielu miejscach Polski zza chmur wyjrzy słońce.

166

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Niedzielę 18 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle ciemno-niebieskiego nieba pokrytego szaro-białymi chmurami.

Niedziela 18 lutego 2024 roku zapowiada się jako dzień zróżnicowany pod względem pogody. W niektórych regionach Polski możemy spodziewać się słońca i ciepła, a w innych chmur i deszczu. Na termometrach zobaczymy od 2 do 10 stopni Celsjusza. Warunki biometeorologiczne będą neutralne. Pogoda w Niedzielę 18 lutego

Niedzielna aura w kraju

W niedzielę nad większością Polski utrzyma się zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami może padać deszcz, a nawet deszcz ze śniegiem, zwłaszcza na wschodzie i południu. Na północnym zachodzie i zachodzie kraju może pojawić się mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Tylko na wschodzie, południu oraz w centrum kraju możemy liczyć na większe przejaśnienia i rozpogodzenia.

Temperatura maksymalna w niedzielę będzie zróżnicowana. Począwszy od 3÷4°C na Lubelszczyźnie i Podlasiu, na Ziemi Lubuskiej skończywszy, tam termometry wskażą 9÷10°C.

W Niedzielę wiatr będzie wiał przeważnie z kierunków północnych i południowych. We wschodniej części kraju będzie słaby, a na zachodzie umiarkowany i silny. W porywach może osiągać prędkość do 50 km/h. W Sudetach wiatr będzie silniejszy i może osiągać prędkością do 60 km/h.

Pogoda w Niedzielę 18 lutego – Katowice

W Katowicach w Niedzielę, przeważać będzie zachmurzenie duże z umiarkowanym, nie wykluczone miejscowe, słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 2°C, minimalna -1°C. Wiatr będzie zachodni, słaby, wiejący z prędkością ok. 10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1010 hPa.

Pogoda – Kraków

Kraków w niedzielę będzie mglisty i pochmurny. Widoczność będzie ograniczona, a słońce będzie się pojawiać tylko na krótko. Temperatura maksymalna wyniesie 7°C, a minimalna 2°C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, o prędkości ok. 15 km/h. Ciśnienie wyniesie w południe 1006 hPa.

Pogoda w Niedzielę 18 lutego – Poznań

Poznań przez większość dnia będzie pochmurny, z możliwymi miejscowymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 7°C, minimalna 1°C. Za sprawą południowo-zachodniego wiatru będzie wietrznie, powieje umiarkowanie i silnie, z prędkością ok. 30 km/h. Ciśnienie będzie stabilne i wyniesie w południe 1020 hPa.

Pogoda – Warszawa

Nad Warszawą niebo będzie przeważnie bezchmurne bądź lekko zachmurzone, a słońce będzie świecić przez cały dzień. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5°C, minimalnie 0°c. słaby i umiarkowany wiatr, będzie wiał z zachodu, z prędkością ok. 15 km/h. W południe barometry wskażą 1020 hPa.

Pogoda w Niedzielę 18 lutego – Wrocław

We Wrocławiu słońce sporadycznie będzie się przebijać przez zachmurzone niebo. Temperatura maksymalna wyniesie 8°C, minimalna 3°C. Wiatr będzie południowy, umiarkowany i silny, powieje z prędkością ok. 25 km/h. Ciśnienie wyniesie w południe 1017 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

Niedziela w Gdańsku, Gdyni i Sopocie będzie pochmurna, a słońce będzie się pojawiać tylko sporadycznie. Temperatura maksymalna wyniesie 6°C, minimalna 2°C. Słaby i umiarkowany wiatr południowo-zachodni, będzie wiał z prędkością ok. 20 km/h. Ciśnienie w południe osiągnie 1031 hPa.

Biomet

Niedzielne warunki biometeorologiczne będą neutralne, a wilgotność powietrza w zależności od lokalizacji będzie wynosić 70÷80%. Z wyjątkiem północnego wschodu gdzie będzie chłodno, na pozostałym obszarze kraju będzie nam towarzyszył komfort termiczny.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia