Już dziś o 11:00 posiedzenie sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej!

Przeczytaj o posiedzeniu Komisji Gospodarki Morskiej i jej dyskusji na temat programu Miecznik i infrastruktury stoczniowej. Gospodarka Morska to potęga, największe gospodarki świata mają bardzo silny ten sektor

149

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

bawmy się czyli posiedzenie sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej
bawmy się czyli co dalej z przemysłem stoczniowym?

Na posiedzeniu Komisji zostanie omówiona informacja dotycząca postępu programu Miecznik, ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania infrastruktury stoczniowej do budowy okrętów dla Marynarki Wojennej w ramach tego programu. Minister aktywów państwowych będzie referentem w tej kwestii.

W programie posiedzenia sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej

  • Informacja na temat realizacji programu „Miecznik” – referuje minister aktywów państwowych. Szczególna uwaga zostanie poświęcona dostosowaniu infrastruktury stoczniowej do budowy okrętów dla marynarki wojennej.
  • Informacja na temat polityki rządu w stosunku do sektora stoczniowego – prelegentami będą minister infrastruktury, szef kancelarii Prezesa Rady Ministrów i minister aktywów państwowych.

Dodatkowo, Komisja zajmie się analizą informacji dotyczącej polityki rządu wobec sektora stoczniowego. W tym kontekście prelegentami będą minister infrastruktury, szef kancelarii Prezesa Rady Ministrów i minister aktywów państwowych.

Transmisję z obrad komisji można śledzić na żywo

Ogłaszana jest możliwość śledzenia transmisji z obrad komisji na żywo. Wystarczy wejść na stronę internetową Sejmu [sejm.gov.pl], a następnie wybrać opcję „Dzisiejsze transmisje” (znajdującą się pod kalendarzem, w ikonie „telewizora”). Gdy ikona Komisji GMZ będzie podświetlona na liście, oznaczać to będzie, że transmisja jest aktywna. Wtedy można otworzyć stronę z transmisją wideo, klikając na nazwę komisj. Posiedzenie sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej ok 11:00

  • Strona internetowa Sejmu: https://www.sejm.gov.pl/
  • Wybierz opcję „Dzisiejsze transmisje” (ikona „telewizora” pod kalendarzem)
  • Gdy ikona komisji GMZ będzie podświetlona, transmisja jest już aktywna
  • Otwórz stronę z transmisją video klikając na podświetloną nazwę komisji

To posiedzenie jest niezwykle ważne dla przyszłości polskiego przemysłu okrętowego i programu „Miecznik”. Dowiecie się Państwo o planach budowy nowoczesnych fregat dla Marynarki Wojennej RP, a także o polityce rządu wobec sektora stoczniowego.

Nie przegap tej okazji!

Radiowa redakcja z niepełnosprawnościami

Zrelaksuj się i zajrzyj do naszej Kulinarnej Nawigacji. Tam gdzie Szef Narodowej Reprezentacji Kulinarnej przybliża prawdę o jedzeniu, jego serwowaniu i produkcji. Najmniej tam przepisów kulinarnych a prawda o jakości jedzenia jest zabójcza jak ono samo. Kulinarna Reprezentacja Polski zdobyła złoto na Olimpiadzie 2024!!!

Za to restauracja Zdrówko prowadzona przez osoby niepełnosprawne jest hitem zdrowego jedzenia.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia