Pogoda w Piątek 23 lutego 2024

Temperatury utrzymują się na tym samym poziomie, nadal będziemy "podziwiać" zachmurzone niebo.

170

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Piątek 23 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle rozmytego obrazu miejskiej ulicy. Widok zza mokrej szyby samochodu.

W większości regionów Polski panować będzie pochmurna i deszczowa aura, a temperatura wyniesie od 7 do 11 stopni Celsjusza. Jedynie na północy i zachodzie kraju jest szansa na pogodne niebo. Pogoda w Piątek 23 lutego

Piątek w Polsce

Na przeważającym obszarze kraju, niebo będzie pokryte chmurami, z których spadnie deszcz. Jedynie na Pomorzu Zachodnim oraz Ziemi Lubuskiej możemy liczyć na większe rozpogodzenia i trochę słońca.

W ciągu dnia termometry wskażą maksymalnie od 7°C na Suwalszczyźnie do 10°C na Dolnym Śląsku, w nocy 2÷4°C. Wiatr będzie wiał z kierunków południowych, na ogół słaby i umiarkowany, ale miejscami silniejszy. Na Pomorzu oraz w Bieszczadach w porywach może osiągnąć 50÷70 km/h.

W górach bardziej chłodno i wilgotno. W Tatrach spodziewane są opady deszczu ze śniegiem i śniegu, na szczytach może przybyć 8 cm śniegu. Wiatr w porywach może osiągać 100 km/h.

Pogoda – Katowice

W Katowicach dzień będzie pochmurny z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie 7°C, minimalna w nocy 2°C. Wiatr umiarkowany, z południowego zachodu, o prędkości 15÷20 km/h, w porywach do 30 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie około 1000 hPa.

Pogoda w Piątek 23 lutego – Kraków

W Krakowie Piątek będzie pochmurny z okresowymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9°C, minimalnie 3°C. Wiatr będzie słaby i zmienny, o prędkości do 10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w południe 972 hPa.

Pogoda – Poznań

Pomimo, że niebo nad Poznaniem będzie mocno zachmurzone, to nie powinno padać. Na termometrach maksymalnie 9°C. Południowo-zachodni wiatr, będzie słaby i umiarkowany, o prędkości 10÷15 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie około 989 hPa.

Pogoda w Piątek 23 lutego – Warszawa

W Stolicy dzień będzie pochmurny, ze słabymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 9°C, minimalna 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo południowy, skręcający na zachodni, będzie wiał z prędkością 10÷20 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w południe wyniesie 991 hPa.

Pogoda – Wrocław

Piątek we Wrocławiu będzie pochmurny z niewielkimi przejaśnieniami, w drugiej części dnia pojawią się opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 10°C, minimalna 4°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków południowych, powieje z prędkością 10÷20 km/h. Ciśnienie atmosferyczne ok. 991 hPa.

Pogoda w Piątek 23 lutego – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie piątkowe niebo będzie pochmurne, nad ranem i po południu pojawią się słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 8°C, minimalna w nocy 3°C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany i porywisty, powieje z prędkoścą 20÷30 km/h, w porywach do 50 km/h. Barometry wskażą w środku dnia 1002 hPa.

Biomet

Niekorzystne warunki biometeorologiczne będą panować jedynie na południowo-wschodnim obszarze kraju, w pozostałej części będą one neutralne. Wilgotność powietrza ok. 90%.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia