Ostatnie lokalne głosowania w stanie Michigan pokazały że Biden i Trump zdecydowanie wygrywają w swoich partiach

Ostatnie lokalne głosowania w Michigan: Joe Biden wygrywa w prawyborach Partii Demokratycznej, a Donald Trump w prawyborach Partii Republikańskiej.

203

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

ostatnie lokalne głosowania w stanie Michigan - Trump i Biden
ostatnie lokalne głosowania w stanie Michigan - Trump i Biden

Ostatnie lokalne głosowania w stanie Michigan właśnie zakończyły się, ale zwycięzcy są już znani. CNN ogłosiło, że prezydent Joe Biden zdobędzie zwycięstwo w prawyborach Partii Demokratycznej w Michigan. Natomiast były prezydent Donald Trump zwycięży w prawyborach Partii Republikańskiej.

Ostatnie lokalne głosowania zamykają dyskusję kim są rywale o urząd

Biden podąża pewnym krokiem ku ponownej nominacji demokratycznej. Tak samo były prezydent zmierza ku zdobyciu nominacji republikańskiej po raz trzeci z rzędu. Zwycięstwo Trumpa zamyka kolejne drzwi przed nadziejami byłej gubernator Południowej Karoliny. Nadziejami Nikki Haley na szanse przed przyszłotygodniowymi nadzwyczajnymi prawyborami, podczas których stawką jest ponad jedna trzecia delegatów tej partii.

Oto najnowsze wyniki głosowania:

  • Prawybory prezydenckie Partii Republikańskiej, z około 22% oszacowanej liczby głosów:
  • Trump: 66,7%
  • Haley: 28,4%
  • Prawybory prezydenckie Partii Demokratycznej, z około 22% oszacowanej liczby głosów:
  • Biden: 79,7%
  • Marianne Williamson: 2,9%
  • Dean Phillips: 2,8%

Zarówno kampanie Trumpa, jak i Bidena potwierdzają wynikami z Michigan, co może się wydarzyć w stanie kluczowym dla ogólnoamerykańskich wyborów. Trump wygrał ten stan w 2016 roku, ale przegrał go z Bidenem w 2020 roku. Wielu sojuszników Trumpa uważa, że zwycięstwo w Michigan może być kluczem do powrotu do Białego Domu.

Nie wszyscy lubią Bidena potwierdzają ostatnie lokalne głosowania

Polityka zagraniczna Bidena spotkała się z krytyką u wyborców z Michigan. Organizatorzy i niektórzy demokratyczni przedstawiciele stanowi zachęcali do głosowania tak aby wyrazić niezadowolenie z postawy prezydenta w sprawie wojny w Gazie. Inni wyborcy z Michigan przeciwdziałają temu, twierdząc, że kolejna prezydentura Trumpa byłaby gorsza. Biały Dom śledzi liczbę głosów „wstrzymujących się”, a doradcy twierdzą, że jeszcze większym wyzwaniem jest zmotywowanie tych, którzy dziś w ogóle nie zagłosowali.

Zanim ogłoszono zwycięstwo Trumpa w Michigan, Nikki Haley próbowała zminimalizować oczekiwania, uznając „przewagę” Trumpa w stanie, w którym miała niewiele czasu na prowadzenie kampanii. W wywiadzie z CNN starała się łączyć wcześniejsze porażki Republikanów w Michigan z Trumpem i argumentowała, że Trump „wypycha ludzi z partii”. Stwierdziła w oświadczeniu, że wyniki zarówno Trumpa, jak i Bidena pokazują, że są słabymi kandydatami na wybory ogólne.

Patrząc w przyszłość

Wszyscy kandydaci skupiają teraz swoją uwagę na nadchodzących nadzwyczajnych prawyborach w przyszłym tygodniu. Haley już prowadziła kampanię w Kolorado. Haley broni swojej decyzji o pozostaniu w wyścigu prawyborczym Partii Republikańskiej. Jeszcze w tym tygodniu, zarówno Trump, jak i Biden, planują wspólne podróże na granicę USA z Meksykiem.

Radiowa redakcja z niepełnosprawnościami

Zrelaksuj się i zajrzyj do naszej Kulinarnej Nawigacji. Tam gdzie Szef Narodowej Reprezentacji Kulinarnej przybliża prawdę o jedzeniu, jego serwowaniu i produkcji. Najmniej tam przepisów kulinarnych a prawda o jakości jedzenia jest zabójcza jak ono samo. Kulinarna Reprezentacja Polski zdobyła złoto na Olimpiadzie 2024!!!

Za to restauracja Zdrówko prowadzona przez osoby niepełnosprawne jest hitem zdrowego jedzenia.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia