Papież Franciszek trafił do Szpitala !

Papież Franciszek trafia do szpitala po grypowych objawach. Wierni na całym świecie modlą się za jego zdrowie.

220

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Papież trafił do szpitala: Modlitwa wiernych o zdrowie Ojca Świętego
Papież trafił do szpitala: Modlitwa wiernych o zdrowie Ojca Świętego

28 lutego 2024 r
Papież Franciszek, zmagając się z problemami zdrowotnymi, zrezygnował z czytania katechezy podczas audiencji generalnej. Następnie Ojciec Święty został skierowany do szpitala w Rzymie. Informacje te ujrzały światło dzienne po tym, jak grypowe objawy spowodowały odwołanie kilku spotkań w miniony weekend. Informacje te pojawiły się po tym, jak Ojciec Święty doświadczał poważnych problemów z głosem i zdecydował się zrezygnować z czytania planowanej katechezy.

Wierni na całym świecie modlą się za papieża Franciszka.
W wielu kościołach odprawia się msze święte w intencji zdrowia Papieża. Stan zdrowia Ojca Świętego budził obawy od kilku dni, co skutkowało odwołaniem kilku spotkań w miniony weekend z powodu, jak to określił Watykan, łagodnej grypy.

Podczas środowej audiencji, mając lekko ochrypły głos, papież poinformował wiernych o swoim stanie zdrowia. stwierdzając. „Drodzy bracia i siostry, nadal jestem trochę przeziębiony.” Franciszek ogłosił, że ktoś inny zastąpi go w czytaniu katechezy na temat zazdrości i pychy. Koncentrując się na dwóch z siedmiu grzechów głównych.

Watykan uspokaja wiernych, że stan papieża nie jest poważny. Rzecznik prasowy Stolicy Apostolskiej, Matteo Bruni, powiedział, że papież jest „pod stałą obserwacją lekarską” i „jego stan jest stabilny”.

Sytuacja zdrowotna Ojca Świętego budzi obawy, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego ostatnie wyzwania zdrowotne. Na razie Watykan nie ujawnił szczegółów dotyczących przebiegu wizyty papieża w szpitalu ani ewentualnych planów na najbliższe dni. Społeczeństwo teraz z niepokojem oczekuje oficjalnych komunikatów dotyczących stanu zdrowia Ojca Świętego.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia