Pogoda w Czwartek 29 lutego 2024

Ostatni dzień miesiąca ze zróżnicowaną aurą. Jednym przyda się parasol, drugim okulary przeciwsłoneczne.

138

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Czwartek 29 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle pochmurnego, ale rozpogadzającego się nieba.

Dzisiejszy dzień będzie chłodny i ciepły, deszczowy i słoneczny, a wszystko zależy od lokalizacji. Termometry wskażą dzisiaj od 7 do 16 stopni Celsjusza. Towarzyszyć nam będą neutralne warunki biometeorologiczne. Pogoda w Czwartek 29 lutego

Prognoza dla Polski

W ostatnim dniu lutego możemy spodziewać się zróżnicowanych temperatur w zależności od regionu. Temperatura maksymalna wyniesie dzisiaj od 7÷9°C na obszarach północnych,przez13°C w centralnej części kraju, do 16°C na południu Polski. Niemal w całym kraju zapanuje zmienne zachmurzenie z przejaśnieniami i rozpogodzeniami, natomiast opady deszczu pojawią się na terenach południowo-wschodnich. W Małopolsce i na Podkarpacie może spaść 1 litr/m². Dzisiaj wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni, na Pomorzu okresami porywisty, południowy. Po południu, w szczytowych partiach Sudetów w porywach osiągnie 80 km/h.

Pogoda w Czwartek 29 lutego – Katowice

W Katowicach słońce pokarze się bardzo rzadko, z częściowe zachmurzonego nieba spadnie umiarkowany deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14°C, minimalnie 4°C. Południowo-wschodni wiatr, powieje z prędkością 14 km/h. W południe ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1010 hPa.

Pogoda – Kraków

Czwartek w Krakowie będzie pochmurny, z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 15°C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe osiągnie 988 hPa.

Pogoda w Czwartek 29 lutego – Poznań

Mieszkańcy Poznania będą cieszyć się dzisiaj, błękitem bezchmurnego nieba. Temperatura osiągnie maksymalnie 11°C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 1006 hPa.

Pogoda – Warszawa

W Stolicy poranek będzie pochmurny, ale w ciągu dnia pojawią się przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10°C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe osiągnie 1008 hPa.

Pogoda w Czwartek 29 lutego – Wrocław

Wrocławianom przez cały dzień będzie towarzyszyć słońce, przewidywane jest niewielkie zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie, komfortowe 12°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe osiągnie 1002 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Czwartek w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie i Gdyni zapanuje pogodna aura, a to za sprawą bezchmurnego nieba i świecącego słońca. Temperatura maksymalna wyniesie 9°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. W południe barometry wskażą 1019 hPa.

Biometeo

Na całym obszarze Polski będą panować neutralne warunki biometeorologiczne, wilgotność powietrza osiągnie 70÷90%.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia