Pogoda w Piątek 1 marca 2024

Początek weekendu przywita nas wspaniałą aurą, parasole zostają w domu.

127

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Piątek 1 marca - biała mapka pogodowa Polski na tle błękitnego, słonecznego nieba, z nielicznymi białymi obłoczkami.

Pierwszy dzień marca, niemal w całej Polsce będzie słoneczny i ciepły. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a na termometrach zobaczymy maksymalnie od 8 do 18 stopni Celsjusza. Zapanują korzystne warunki biometeorologiczne. Pogoda w Piątek 1 marca

Prognoza dla Polski

Dzisiaj będziemy cieszyć się, prawdziwie wiosenną aurą. W większości kraju niebo będzie bezchmurne lub lekko zachmurzone. Jedynie na południu i zachodzie kraju może pojawić się większe zachmurzenie z lokalnymi opadami deszczu, w górach śniegu. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, głównie z kierunku południowego i południowo-wschodniego. W niektórych miejscach może być mgliście.

Temperatura powietrza będzie bardzo przyjemna. W ciągu dnia termometry wskażą od 8°C na północnym wschodzie do 18°C na Śląsku. Nocą temperatura spadnie do 2÷8°C. W zależności od regionu, ciśnienie atmosferyczne będzie niskie lub umiarkowane.

Pogoda – Katowice

W Katowicach będzie słonecznie i ciepło. Niebo będzie bezchmurne lub lekko zachmurzone, bez opadów. Temperatura maksymalna osiągnie 15°C, minimalna 7°C. Wiatr będzie słaby i zmienny. Ciśnienie atmosferyczne w południe osiągnie 1015 hPa.

Pogoda w Piątek 1 marca – Kraków

W Krakowie aura również będzie ciepła i słoneczna. Niebo będzie lekko zachmurzone, bez opadów. Temperatura maksymalna osiągnie 17°C, a minimalna 5°C. Wiatr będzie słaby i południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 979 hPa.

Pogoda – Poznań

Piątek w Poznaniu będzie pogodny i ciepły. Niebo będzie bezchmurne lub lekko zachmurzone, bez opadów. Termometry pokażą maksymalnie 16°C, a minimalnie 4°C. Powieje słaby, południowo-wschodni wiatr. Barometry pokażą w południe 998 hPa.

Pogoda w Piątek 1 marca – Warszawa

W Stolicy będzie pogodnie i ciepło, nie spodziewamy się żadnych opadów ani silnego wiatru. Temperatura maksymalna wyniesie 16°C, a minimalna 6°C. Ciśnienie atmosferyczne w środku dnia wyniesie 999 hPa.

Pogoda – Wrocław

We Wrocławiu Piątek będzie pogodny i ciepły, pod wieczór może się zrobić pochmurno i może pojawić się słaby deszcz. Temperatura maksymalna osiągnie 18°C, a minimalna 7°C. Wiatr będzie słaby i południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie 994 hPa.

Pogoda w Piątek 1 marca – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie będzie ciepło i pogodnie. Niebo będzie bezchmurne lub lekko zachmurzone, bez opadów. Temperatura maksymalna dojdzie do 14°C, minimalna 5°C. Wiatr będzie słaby i południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1011 hPa.

Biomet

Na obszarze całego kraju zapanują dzisiaj korzystne warunki biometeorologiczne, wilgotność powietrza osiągnie od 40% na północy, przez 60% w centrum, do 80% na południu Polski.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia