Pogoda w Poniedziałek 4 marca 2024

Nowy tydzień rozpocznie się sporym zachmurzeniem i niższą temperaturą.

136

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Poniedziałek 4 marca - biała mapka pogodowa Polski na tle mocno zachmurzonego nieba.

Poniedziałek przywita nas dużym zachmurzeniem oraz miejscowymi opadami deszczu, na południu pomimo rozpogodzeń możliwe burze. Termometry pokażą od 4 do 16 stopni Celsjusza. Pogoda w Poniedziałek 4 marca

Pogoda w Polsce

W większości regionów, dzisiejszy dzień będzie pochmurny i deszczowy. Na północy i wschodzie kraju spodziewane są słabe opady, które mogą być przelotne. Na południu i południowym wschodzie niebo będzie bardziej przejrzyste, ale po południu mogą pojawić się burze. Termometry wskaż ą maksymalnie 3÷5°C na Suwalszczyźnie, przez 6÷9°C w centralnej części Polski, do 14÷16°C na południu.

Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków północno-wschodnich, a na południu – z południowo-zachodnich. Nad morzem oraz w miejscach pojawiających się burz, może okazać się silny i porywisty.

Pogoda w Poniedziałek 4 marca – Katowice

W Katowicach poniedziałek będzie dniem deszczowym i chłodnym. Niebo nad Katowicami będzie zachmurzone, a opady będą umiarkowane i okresowe. Temperatura maksymalna wyniesie 9°C, a minimalna 5°C. Wiatr będzie wiał z kierunków południowo-zachodnich, ze średnią prędkością 20 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1000 hPa.

Pogoda – Kraków

W Krakowie rano będzie pogodnie, ale po południu niebo zacznie się chmurzyć, a może przelotnie popadać deszcz. Możliwe są też burze. Temperatura maksymalna wyniesie 16°C, a minimalna 6°C. Wiatr będzie wiał z kierunków wschodnich, ze średnią prędkością 10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 980 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 4 marca- Poznań

W Poznaniu Poniedziałek będzie pogodny, na niebie będzie małe zachmurzenie, a słońce będzie świecić przez większość dnia. Temperatura maksymalna wyniesie 11°C, a minimalna 2°C. Wiatr będzie wiał z kierunków wschodnich, ze średnią prędkością 10 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 999 hPa.

Pogoda – Warszawa

W Stolicy niebo będzie zachmurzone, a okresami spadnie deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 9°C, a minimalna 3°C. Wiatr będzie wiał z kierunków wschodnich, ze średnią prędkością 15 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 998 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 4 marca – Wrocław

We Wrocławiu Poniedziałek zacznie się pogodnie, ale w ciągu dnia niebo zacznie się chmurzyć. Temperatura maksymalna wyniesie 14°C, a minimalna 4°C. Wiatr będzie wiał z kierunków wschodnich, ze średnią prędkością 5 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 992 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

Nad Gdańskiem, Gdynią oraz Sopotem niebo będzie pochmurne, a temperatura nie przekroczy 6°C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, z kierunków północno-wschodnich, o średniej prędkości 30 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1015 hPa.

Biomet

Na przeważającym obszarze kraju będą panować neutralne warunki biometeorologiczne, tylko na południu i zachodzie okażą się korzystne. Wilgotność powietrza wyniesie od 60% na południu do ponad 90% na północnym wschodzie.

Co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia