Pogoda w Niedzielę 17 marca 2024

Pomimo licznych rozpogodzeń, w wielu miejscach spadnie deszcz ze śniegiem.

115

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Niedzielę 17 marca- biała mapka pogodowa Polski na tle szyby okiennej pokrytej mokrym śniegiem.

Przed nami chłodny i pochmurny dzień, nad naszymi głowami będą pojawiać się rozpogodzenia, ale w wielu miejscach pojawią się opady deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie od 3 do 9 stopni Celsjusza. Będą przeważać niekorzystne warunki biometeorologiczne. Pogoda w Niedzielę 17 marca

Aura w kraju

Pomimo pochmurnego dnia, możemy liczyć na pojawianie się przejaśnień. Opady deszczu ze śniegiem pojawią się niemal w całym kraju, wyjątkiem będą tereny południowo-zachodnie i zachodnie. Opady mogą osiągnąć do 3 litrów/m².

Termometry pokażą maksymalnie od 2÷3°C w regionach północnych, przez 5÷6°C na terenach centralnej Polski, do 8÷9°C na obszarach południowo-zachodnich.

Wiał będzie umiarkowany i dość silny, czasem porywisty wiatr z zachodu i północnego zachodu. W porywach może dmuchnąć z prędkością ponad 60 km/h, a w wysokich partiach gór 70÷90 km/h.

Pogoda – Katowice

Nad Katowicami niebo będzie częściowo zachmurzone i będą pojawiać się chwile ze słońcem. Opady deszczu są mało prawdopodobne. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie 8°C. Powieje umiarkowany wiatr z północnego zachodu, o prędkości do 22 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w środku dnia wyniesie 1022 hPa.

Pogoda w Niedzielę 17 marca – Kraków

Niedziela w Krakowie zapowiada się pochmurno, ale z licznymi, większymi przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie do 9°C. Zachodni, umiarkowany wiatr o prędkości do 27 km/h, w porywach osiągnie do 41 km/h. W południe barometry wskażą 1022 hPa.

Pogoda – Poznań

W Poznaniu dzień będzie pochmurny z nielicznymi przejaśnieniami, zdarzyć się mogą przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy nie więcej niż 5°C. Umiarkowany, okresami dość silny wiatr powieje z północnego zachodu, z prędkością do 22 km/h, w porywach 38 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie w południe 1022 hPa.

Pogoda w Niedzielę 17 marca – Warszawa

Po pogodnym poranku, pozostała część Niedzieli w Stolicy, będzie pochmurna z nielicznymi przejaśnieniami. Pojawią się opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna nie przekroczy 6°C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z kierunków zachodnich, o prędkości do 25 km/h, w porywach do 40 km/h. Barometry pokażą w południe 1019 hPa.

Pogoda – Wrocław

We Wrocławiu początkowo pogodne niebo zaczną przesłaniać chmury, ale będą pojawiać się przejaśnienia. Termometry pokażą maksymalnie 8°C. Północno-zachodni wiatr będzie umiarkowany o prędkości do 20 km/h, ale chwilami dość silny do 42 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w południe 1023 hPa.

Pogoda w Niedzielę 17 marca – Trójmiasto

Niedziela w Gdańsku, Gdyni i Sopocie upłynie z pochmurną aurą oraz przelotnymi opadami deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą rano maksymalnie 3°C, w ciągu dnia będzie coraz chłodniej. Północno-zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, o prędkości do 26 km/h, w porywach nawet 45 km/h. Na barometrach w południe zobaczymy 1020 hPa

Biomet

W niedzielę niemal w całej Polsce zapanują niekorzystne warunki biometeorologiczne, poza obszarami południowo-zachodnimi i zachodnimi gdzie będą neutralne. W zależności od lokalizacji wilgotność powietrza osiągnie 70÷80%.

**********

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Polecamy: Kulinarną Nawigację z Szefem Narodowej Reprezentacji Kulinarnej, oraz restaurację Zdrówko prowadzoną przez osoby niepełnosprawne.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia