Pogoda w Poniedziałek 18 marca 2024

Towarzyszyć nam będzie duże zachmurzenie z większymi przejaśnieniami.

156

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Poniedziałek 18 marca - biała mapka pogodowa Polski na błękitnym tle z widocznymi białymi płatkami śniegu.

Zima jeszcze trwa, więc zapanują dzisiaj niższe temperatury, a w kilku lokalizacjach pojawią się przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 0 do 5 stopni Celsjusza. Warunki biometeorologiczne przeważnie będą niekorzystne. Pogoda w Poniedziałek 18 marca

Prognoza dla Polski

Dzisiejszy dzień będzie pochmurny, ale pojawią się liczne przejaśnienia. Poza terenami zachodnimi, niemal na całym obszarze kraju prognozowane są przelotne opady śniegu, mogące przechodzić w deszcz ze śniegiem.

Będzie chłodno, na termometrach zobaczymy maksymalnie od 0°C na terenach południowo-wschodnich, przez 3÷4°C w centrum Polski, do 4÷5°C na południowym zachodzie.

Wiał będzie słaby i umiarkowany wiatr, z kierunków północnych

Pogoda w Poniedziałek 18 marca – Katowice

W Katowicach, po pogodnym początku dnia stopniowo, zacznie pojawiać się zachmurzenie, z niewykluczonymi, umiarkowanymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 5°C. Umiarkowany wiatr z północnego zachodu, powieje z prędkością do 12 km/h, w porywach 22 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie w południe 1020 hPa.

Pogoda – Kraków

Pochmurne niebo nad Krakowem będzie się zmieniało, a to za sprawą pojawiających przejaśnień. Możliwe pojawienie się przelotnych opadów śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 4°C. Powieje północny, słaby i umiarkowany wiatr, o prędkości do 10 km/h, w porywach 21 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 1019 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 18 marca – Poznań

Poniedziałek w Poznaniu rozpocznie się od pogodnej aury z lekkim przymrozkiem. Później pojawi się zachmurzenie z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna nie przekroczy 5°C. Północno-wschodni, słaby i umiarkowany powieje z prędkością do 10 km/h, w porywach 21 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1021 hPa.

Pogoda – Warszawa

Stolicę czeka dziś chłodny i pochmurny dzień, z nielicznymi przejaśnieniami. Mogą pojawić się przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4°C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, o prędkości do 20 km/h, w porywach 29 km/h. W południe barometry wskażą 1018 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 18 marca – Wrocław

Wrocław przywita Poniedziałek pogodną aurą, która z upływem czasu zmieni się w zachmurzenie z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5°C. Północny wiatr, będzie słaby i umiarkowany, o prędkości do 12 km/h, w porywach 24 km/h. Ciśnienie atmosferyczne w południe osiągnie 1021 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni oraz Sopotu czeka pochmurny dzień z nielicznymi przejaśnieniami. Przewidywane są przelotne opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 2°C. Słaby i umiarkowany wiatr, z kierunków północnych, osiągnie prędkość do 16 km/h, w porywach 37 km/h. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie w południe 1021 hPa.

Biomet

Na niemal całym obszarze kraju zapanują dzisiaj niekorzystne warunki biometeorologiczne, jedynie na zachodzie będą neutralne, wilgotność powietrza osiągnie 70÷80%. Towarzyszyć nam będzie dyskomfort termiczny.

**********

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Polecamy: Kulinarną Nawigację z Szefem Narodowej Reprezentacji Kulinarnej, oraz restaurację Zdrówko prowadzoną przez osoby niepełnosprawne.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia