Koniec z łatwym dostępem do stanowisk w spółkach Skarbu Państwa! MBA nie z Collegium Humanum

Epoka, w której dyplomy MBA z Collegium Humanum były przepustką do intratnych stanowisk umiera. Teraz osoby chcące zrobić karierę w biznesie i polityce będą musiały ukończyć bardziej prestiżowe uczelnie. Polecamy unikać Apsley.

306

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

dyplom MBA z Collegium Humanum nie jest już przepustką do Spółek Skarbu Państwa
dyplom MBA z Collegium Humanum nie jest już przepustką do Spółek Skarbu Państwa

Dyplomy MBA z Collegium Humanum nie będą już przepustką do intratnych stanowisk w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Rząd w końcu zareagował na liczne kontrowersje i zarzuty dotyczące kupowania dyplomów na tej uczelni. MBA z Collegium Humanum warte tyle co papier.

MBA z Collegium Humanum

Osoby, które ukończyły Collegium Humanum, nie będą mogły liczyć na łatwe wejście do świata biznesu i polityki. Ich dyplomy MBA z tej uczelni nie będą brane pod uwagę w procesie opiniowania kandydatów do rad nadzorczych. Jest to duży cios dla Collegium Humanum, które budowało swoją renomę na łatwym dostępie do prestiżowych dyplomów.

W mediach ukazało się wiele informacji o nieprawidłowościach na Collegium Humanum oraz Apsley Business School. Zarzucano uczelni m.in. wydawanie dyplomów za łapówki i zaniżanie standardów kształcenia jeśli kształcenie wogóle istniało. Jest podejrzenie że czasem to było bez uczestnictwa w zajęciach. Rząd nie chciał dłużej być kojarzony z uczelnią o tak niskiej renomie. Pytanie co z dyplomami w samorządach?

Co to oznacza dla osób, które posiadają dyplom MBA z Collegium Humanum?

Wartość tych dyplomów drastycznie spadnie bo przecież kształcenie urągało wszelkim standardom. Osoby posiadające dyplom C.H. mogą mieć problemy ze znalezieniem pracy w spółkach Skarbu Państwa ale prawdopodobnie posługiwanie się tym dyplomem będzie zamykać drzwi poważnych instytucji. Osoby mogą również napotkać trudności w samorządach.

Epoka, w której dyplomy MBA z Collegium Humanum były przepustką do intratnych stanowisk umiera. Teraz osoby chcące zrobić karierę w biznesie i polityce będą musiały ukończyć bardziej prestiżowe uczelnie. Polecamy unikać Apsley.

Jest to zdecydowanie pozytywna zmiana, która przyczyni się do większej transparentności i uczciwości w procesie rekrutacji do spółek Skarbu Państwa.

———————-

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kaształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY. kontakt@radiobp.org

Prowadzimy restaurację ZDRÓWKO którą wspiera Jarosław Uściński

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia