Jesteś pasażerką? Zobacz jak skuteczne wkurzyć swojego kierowcę!

291

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Twój mężczyzna czuje się jak ryba w wodzie, prowadząc Wasze auto? To dlatego wybierając się w dłuższe trasy, siadasz jako pasażerka? Zobacz za jakie zachowanie grozi Ci szybka wysiadka!

Zwolnij!

Zwolnij, nie wyprzedzaj, uwaga rowerzysta! Aaaaa, z naprzeciwka jedzie TIR!!!

Może Twój mężczyzna jest jeszcze w stanie zdzierżyć Twoje ciągłe uwagi dotyczące prowadzenia przez niego samochodu. Ale za chwytanie kierownicy, szarpanie go za ramie, ściskanie za rękę i inne nieprzemyślane ruchy, możesz zostać, delikatnie mówiąc wyproszona z auta.

Siku, jedzenie = postój co 5 minut

Kochanie, zatrzymaj się, chce mi się siku. Misiaczku, pojedziemy coś zjeść? Oj, jak mnie boli kręgosłup. Zobacz jak ładnie, może krótka przerwa? Ugotowałam jajka na twardo i kupiłam kiełbasę, zatrzymamy się na najbliższym postoju by zjeść?

Mężczyźni raczej są długodystansowcami. Jeśli oczekujesz przerwy co pół godziny jazdy, możesz nie do doczekać się jej wcale. Lepiej przygotować jeden, arcyważny argument do postoju. A najlepiej wykorzystać go podczas tankowania paliwa.

Malowanie paznokci w czasie jazdy

Kochanie, tak mnie poganiałeś, a ja jestem w proszku! Może masz opanowaną precyzję w malowaniu paznokci w każdych warunkach. Ale raczej Twojemu mężczyźnie zapach lakieru i zmywacza do paznokci, może się nie spodobać. Jeśli przy ostrym hamowaniu, uronisz chociaż kroplę jednego lub drugiego na tapicerkę…. Twoja twarz niewiniątka, może okazać się za mało przekonywująca.

car1

Rozmawiaj ze mną

Mężczyzna, często jest skoncentrowany na jednej rzeczy, którą wykonuje. Jeśli akurat wykonuje manewr wyprzedzania, przejeżdżania przez rondo lub szukania miejsca na parkingu, nie oczekuj z jego strony chęci do ożywionego dialogu. A już tym bardziej, nie miej pretensji, że znowu Cię nie słuchał, więc jest kompletnym ignorantem.

Przecieranie szyby od strony kierowcy

Znowu, nie umyłeś samochodu! Poczekaj, Twoja żonka/narzeczona/kobieta już to załatwi. Jeśli zamierzasz podczas jazdy, wycierać szybę od jego strony, bez jego aprobaty, może skończyć się ogromną kłótnią i cichymi dniami.

Niektórych mężczyzn denerwuje również kombinowanie przy radiu. To on prowadzi i on wybiera rodzaj muzyki.

Może nie masz tego problemu podczas podróży, ponieważ samochód należy wyłącznie do Ciebie. Wtedy nie jesteś od nikogo uzależniona.

Jeśli chcesz, pozostać indywidualistką, dowiedz się jak stuningować samochód w stylu glamour. Na pewno nie zabraknie za Tobą zaintrygowanych spojrzeń.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia