Najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz1

0
33

Najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz1

Włóczyliśmy się po świecie przez cały rok by zrobić teraz małe podsumowanie, chcemy podzielić się z wami zbiorem najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz1. W najbliższych tygodniach pokażemy Wam co według nas zasługuje na miano najciekawszych objawień nie tylko samochodowych mijającego roku. Nie chcemy się ograniczać jedynie do samochodów ale do wszystkiego co ma koła i sunie po asfalcie. Było tego całe mnóstwo od kompletnie odjechanych motocykli po kilkaset koni mechanicznych po futurystyczne auta w stylu Mazda KODO.

Najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz1 – nie tylko dziwolągi

Były też normalne ale jakże cudowne auta, Fiat pokazał Abartha 124 legendarne auto którym kiedyś ścigano się w rajdach. Teraz w najnowszej odsłonie po 30 latach okazuje się że jest jeszcze piękniejsze a podobno właściwości trakcyjne super. Pomimo silniczka 1400ccm auto ma 170KM i lata jak szalone bo waży jedynie 1000kg. Była też premiera Ferrari Lusso czyli auto z Maranello dla 4 osób jako kontynuacja FF. Jest to jedyne w historii marki auto z napędem 4×4. Rok był na prawdę wyjątkowo ciekawy. Co z tych dziwolągów trafi do produkcji a które te normalne odniosą sukces? To między innymi zależy od Was, kierowców-miłośników motoryzacji.

Najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz1 – plebiscyt

Nie, nie chcemy urządzać plebiscytu, zawodów, konkursu, chcemy po prostu podziwiać i pokazać Wam to co najpiękniejsze w tym roku w motoryzacji. W oddzielnej galerii pokażemy to co najpiękniejsze ale i niezbędne w każdej imprezie motoryzacyjnej. Pokażemy najpiękniejsze hostessy, dziewczyny, panie, te dla których kierowcy się napinają kupując za ostatni grosz fury dla bajeru…

kliknij by powiększyć:

przeczytaj co przyniesie nowy 2017 rok bo może być zaskakujący Mandaty 2017 zmiany – czyli nie umkniesz fiskusowi