Bezpieczny Zakup Subaru Outback oraz Suzuki Ignis 2WD

238

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Subaru Outback oraz Suzuki Ignis 2WD

Bezpieczny Zakup Subaru Outback oraz Suzuki Ignis 2WD dwa SUVy

Pojęcie SUV czyli sport utility vehicle a więc użytkowy pojazd sportowy odnosi się do szerokiej gamy aut. Bezpieczny Zakup Subaru Outback oraz Suzuki Ignis 2WD pokazuje jak odległe mogą być skraje tego pojęcia choć oba auta są z Japonii. Outback kolejny raz urósł, z generacji na generację robi się coraz większy, pierwsza generacja z lat dziewięćdziesiątych miała 472cm długości. Obecna ma już 482cm długości i jest to duże, ogromne kombi z podwyższonym zawieszeniem. Oczywiście SUV to magia nazwy więc dobrze jest zaliczać go do tego segmentu.  Niezrównana jakość produktów japońskich zwłaszcza wyprodukowanych w Japonii powoduje że Outback cieszy się bardzo dobrą opinią pomimo skrzyni bezstopniowej. W Subaru te skrzynie nie sprawiają kłopotu w przeciwieństwie do Audi gdzie na wieść o takiej transmisji odwracamy głowę szukając zwykłego automatu.

Bezpieczny Zakup Subaru Outback oraz Suzuki Ignis 2WD

Bezpieczny Zakup Subaru Outback oraz Suzuki Ignis 2WD

Suzuki Ignis też jest produkowany w Japonii, jest mniejszy bo ma jedynie 370cm długości. W przeciwieństwie do Outbacka Ignis zmalał ponieważ poprzednia generacja miała o 7cm większą długość. Na szczęście wnętrze jest tak zaprojektowane że auto wydaje się bardziej przestronne od poprzednika. Silnik główny pozostał ten sam od początku produkcji, został zmodyfikowany i jest bardziej efektywny ale to nadal 1200cm3. Cztery cylindry bez turbo w benzynie wystarczą by dać 90KM oraz 120Nm momentu obrotowego. Autko jest niesamowicie lekkie, waży jedynie 855kg i to powoduje że silnik rozpędza go jak rakietkę. Robi to w bardzo ekonomicznym stylu bo spalanie rzędu 4.5l/100km nie jest problemem nawet w mieście. Są to więc dwie propozycje, jedna to duży SUV a druga to mikro-SUV, zależy co kto lubi i potrzebuje. Co mają do powiedzenia nasi eksperci posłuchaj poniżej.

Bezpieczny Zakup Subaru Outback oraz Suzuki Ignis 2WD

Bezpieczny Zakup Subaru Outback oraz Suzuki Ignis 2WD 1

Bezpieczny Zakup Subaru Outback oraz Suzuki Ignis 2WD 2

Bezpieczny Zakup Subaru Outback oraz Suzuki Ignis 2WD 3

Bezpieczny Zakup Subaru Outback oraz Suzuki Ignis 2WD 4

Bezpieczny Zakup Subaru Outback oraz Suzuki Ignis 2WD 5

więcej o Ignisie Suzuki Ignis Dualjet 2WD wszędzie zaparkuje i więcej o Outbacku Subaru Outback 175 KM – Babskim Okiem 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia