Bezpieczny Zakup Renault Captur TCe EDC 120

253

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Renault Captur TCe EDC 120 idealny do miasta

Bezpieczny Zakup Renault Captur TCe EDC 120

Francja elegancja to powiedzenie sprzed wojny i nie wzięło się znikąd, Francuzi mają swój niepowtarzalny styl. To przecież oni wymyślili MODĘ!!! Tak, Francja jest synonimem stylu, elegancji i delikatności. Jeśli nie potrzebujecie samochodu stylem przypominającego czołg Tygrys z bawarskim sercem to jest propozycja dla Was.  Bezpieczny Zakup Renault Captur TCe EDC 120 to przedstawienie jednego z najładniejszych przedstawicieli gatunku CrossOver. Posiada wszystkie jego atrybuty, jest niewielkich rozmiarów ale nie mini, ma napęd na jedną oś, ma lekko podniesione zawieszenie i dość wysoką kabinę. Jest to auto idealne dla kobiety eleganckiej, również zwracającej uwagę na styl wysiadania z samochodu. To co zastaniemy w środku auta to to wysoka jakość materiałów oraz ich bardzo precyzyjne spasowanie, brak krzykliwości ale dobre dobranie kolorów.

Oczywiście wszystko to kwestia gustu ale tu są kanony stylu w najdrobniejszych detalach, skóra wybrana do tapicerki jest delikatna ale solidna a kolory to jasny i ciemny.  Poruszanie się tym autem to bajka, modny downsizingowy agregat z solidną mocą i dwusprzęgłowy automat zestrojony na łagodność robią dobre wrażenie. Silnik choć 1200 cm3 to jednak ma 120KM a moment obrotowy 205Nm jest poniżej 2tys obr/min daje bardzo dobrą dynamikę tak małemu autku. Skrzynia ma sześć przełożeń i zmienia je szybko ale aksamitnie i zawsze dobiera przełożenia by silnik był na jaknajniższych obrotach. To powoduje że z zewnątrz aż do średnich obrotów nie słychać silnika ponad szum powietrza którego prawie nie ma.  Wnętrze jest dobrze wyciszone i jest przestrzenne, podróżowanie dla czterech osób jest bardzo komfortowe ale myślę że to samochód dla żony na zakupy, mały i w dobrym stylu.

Bezpieczny Zakup Renault Captur TCe EDC 120 idealny do miasta
Bezpieczny Zakup Renault Captur TCe EDC 120

Bezpieczny Zakup Renault Captur TCe EDC 120 1

Bezpieczny Zakup Renault Captur TCe EDC 120 2

Bezpieczny Zakup Renault Captur TCe EDC 120 3

Bezpieczny Zakup Renault Captur TCe EDC 120 4

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia