Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Radom Air Show 2018

1423

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Radom Air Show 2018

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Radom Air Show 2018

Hyundai został partnerem motoryzacyjnym tegorocznych Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Radom Air Show. Odbędą się one w dniach 25-26 sierpnia na lotnisku Sadków w Radomiu. Tegoroczne widowisko jest wyjątkowe, ponieważ równolegle odbędą się setne obchody Polskiego Lotnictwa Wojskowego. W wydarzeniu weźmie udział około 200 tysięcy widzów z całej Polski.

Imprezę oficjalnie wspierać będzie Hyundai, który zapewni flotę 22 samochodów – 13 Santa Fe Nowej Generacji oraz 9 Tucson-ów. Autami poruszać się będą zagraniczni goście, którzy przybędą na tegoroczną edycję Radom Air Show. W związku z partnerstwem na terenie imprezy marka wybuduje swoje stoisko. W jego obrębie znajdą się najnowsze modele Hyundaia, ale również liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Logo marki pojawi się również na wybranych materiałach przygotowawczych z okazji Radom Air show 2018

„Motoryzacja od zawsze wykorzystuje rozwiązania techniczne stosowane w lotnictwie a obie dyscypliny ściśle się przenikają. Jednakże nie tylko ze względu na technikę czy technologię podjęliśmy decyzję o partnerowaniu tegorocznym pokazom. Radom Air Show za każdym razem przyciąga tysiące spragnionych emocji fanów lotnictwa z całej Polski. Cieszymy się, że będziemy mogli podjąć angażujące ich inicjatywy oraz wesprzeć logistycznie organizatorów imprezy, zwłaszcza w tak znamiennym dla polskiego lotnictwa wojskowego roku” – powiedział Leszek

Zobacz także Kolejne podwyżki już wkrótce. Te zmiany dotkną każdego kierowcę!

//fot: airshow.wp.mil.pl

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia