Wywiad z Marcinem Wiśniewskim

209
Na zdjęciu Marcin Wiśniewski ze Stowarzyszenia Inicjatyw Obywatelskich
Jak zadbać na co dzień o swoje bezpieczeństwo w sieci? - mówi o tym Marcin Wiśniewski, analityk komputerowy i członek Stowarzyszenia Inicjatyw Obywatelskich "Działamy lokalnie"

Wywiad z Marcinem Wiśniewskim to treść kolejnego odcinka audycji “Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom”. Na antenie Radia Bezpieczna Podróż rozmawialiśmy o tym, jak dbać o własne bezpieczeństwo w sieci. Jak i o alternatywach wobec wirtualnego świata. Tak więc w jaki sposób zabezpieczyć swój komputer, smartfon czy tablet? Czy warto ustawić kontrolę rodzicielską w urządzeniach używanych przez nasze dzieci? Nasz gość, członek Stowarzyszenia Inicjatyw Obywatelskich “Działamy lokalnie” z Legionowa, na co dzień jest analitykiem w firmie telekomunikacyjnej. Z pewnością wiele z jego porad warto zastosować, by nie stać się ofiarą hakerów. W związku z tym, co poleca Marcin Wiśniewski? O tym usłyszysz w naszym materiale.

Wywiad z Marcinem Wiśniewskim cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4

Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich ”Działamy Lokalnie” zostało powołane w 2019 roku. Jest organizacją, która skupia zarówno ludzi młodych, jak i doświadczonych działaczy społecznych oraz przedsiębiorców. Co istotne grono jego członków stanowią specjaliści z wiedzą i doświadczeniem. W tym m.in. w pozyskiwaniu środków zewnętrznych, sektorze biznesu prywatnego oraz osoby zajmujące się kształtowaniem przestrzeni publicznych.

Zainteresował cię temat spraw społeczności legionowskiej? Przeczytaj także działalności legionowskiego ZHP.

Słuchaj nas online!