Gwiazdy i ich ulubione auta

315

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Gwiazdy i ich ulubione auta
Okazuje się, że polskie gwiazdy stawiają na luksus także za kierownicą.

Gwiazdy i ich ulubione auta – okazuje się, że także polscy celebryci słyną w tej dziedzinie z zamiłowania do luksusu. W jakich markach gustują najbardziej? 

Gwiazdy i ich ulubione auta – wygoda i elegancja 

Nasze zestawienie rozpoczynamy od nazwiska Roberta Lewandowskiego, które od lat jest w ścisłej czołówce rozpoznawalności w naszym kraju. Garaż piłkarza wypełniony jest luksusowymi okazami. Do szczególnych można zaliczyć jednak markę Ferrari. W tym wypadku konkretnie chodzi o model F12 Barlinetta z silnikiem o mocy 740 KM. Pozostając przy sportowcach wspomnijmy o Mariuszu Pudzianowskim, który z kolei musi mieć słabość do mercedesów. W jego garażu znajdowały się bowiem dwa jego typy – S 55 AMG i CL 63 AMG. Niektóre gwiazdy słyną z zamiłowania do luksusu, inne szybkości. W tym wypadku doskonałym przykładem jest Kuba Wojewódzki. Dziennikarz swój wybór skierował z kolei na Lamborghini. Auta tej marki do 100 km/h rozpędzają się raptem w 2,9 sekundy. Królowa jest tylko jedna? Doda to kolejny kluczowa postać polskiego show-biznesu. Dlatego samochód, jak i image na scenie – musi robić wrażenie. To też piosenkarka postawiła na Porche w wersji Cabrio

Gwiazdy i ich ulubione auta

Gwiazdy i ich ulubione auta – zawrotna prędkość 

Ewa Chodakowska obok Anny Lewandowskiej jest jedną z najpopularniejszych trenerek personalnych w Polsce. Jeśli chodzi o samochody to wraz z mężem postawiła na Ferrari. Obecnie porusza się modelem 458 Italia, którego prędkość maksymalna wynosi aż 325 km/h. Co ciekawe, dokładnie na tę samą markę, jak i model postawił piłkarz Jakub Błaszczykowski. W czołówce najbogatszych kobiet naszego kraju nie może zabraknąć Joanny Przetakiewicz. Słynna bizneswoman pokochała bentleya, którym obecnie dumnie porusza się po ulicach. Tu warto wspomnieć o cenie, gdyż ta oscyluje w granicach miliona złotych. Na identyczną markę zdecydowała się również była tancerka, a obecnie prezenterka i celebrytka – Izabela Janachowska. Wśród sportowców ze słabości do luksusów słynie również Agnieszka Radwańska. Jeśli chodzi o samochody, to była tenisistka raczej ceni sobie szybkość, gdyż porusza się sportowym Porche. Michał Wiśniewski, lider grupy Ich Troje, wybrał z kolei BMW. Jego obecny model wart jest 400 tysięcy złotych. 

Gwiazdy i ich ulubione auta

Gwiazdy i ich ulubione auta – ogromne ceny 

A na jakie auta stawia czołówka najbogatszych ludzi w Polsce? Założyciel telewizji Polsat, Zygmunt Solorz, podobnie jak wyżej wspomniany Mariusz Pudzianowski, ma słabość do mercedesów. Dotychczas poruszał się już bowiem dwoma modelami – S65 AMG i SLS AMG GT Final Edition. Drugi z wymienionych modeli może robić wrażenie. Jedną z jego funkcji są m.in. stereoskopowe kamery, które z wyprzedzeniem wykrywają nierówności na drodze. Trudno się dziwić, że za taki okaz trzeba głęboko sięgnąć do kieszeni, kosztuje on bowiem milion złotych. Wśród najbogatszych Polaków nie można również pominąć rodziny Kulczyków. Syn zmarłego Jana Kulczyka, Sebastian, pokochał Porche. Konkretnie model 918. Samochód wart 4 miliony złotych jest jednak wyłącznie dla wybranych. Trudno jednak dziwić się takiej cenie skoro pojazd w swoim wyposażeniu ma aż trzy silniki. Moc jednego z nich wynosi 608 KM. 

Gwiazdy i ich ulubione auta

Gwiazdy i ich ulubione auta – wybrane modele

Marcin Gortat to prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny koszykarz w Polsce. Okazuje się, że z marką Porche związany jest nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Jego wybór padł konkretnie na model Panamera GTS. Podsumowując nasze zestawienie powiedzmy sobie o samochodowym wyborze „Orła z Wisły” – Adama Małysza. Utytułowany skoczek narciarski, a obecnie Prezes Polskiego Związku Narciarskiego, wybrał BMW X6, którego cena to 285 tysięcy złotych. Gwiazdy i ich ulubione auta są dowodem na to, że znani cenią sobie luksus także za kółkiem, a ich wybory zdecydowanie mogą robić wrażenie na polskich drogach.

Przeczytaj także: Auta Karima Benzemy

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia