Kulinarna Nawigacja – Kolacja Mistrzów

0
123
Pan Jarosław Uściński zaprasza wszystkich do udziału w konkursie pod tytułem "Kolacja Mistrzów"

W dzisiejszej audycji z cyklu “Kulinarna Nawigacja” tematem przewodnim był konkurs kulinarny “Kolacja Mistrzów”. Panowie Jarosław Uściński i Paweł Kubalski rozmawiali również o osiągnięciach i sukcesach polskiej kadry kulinarnej na arenie międzynarodowej.

Kolacja Mistrzów

Kolacja Mistrzów to konkurs realizowany na antenie Radia Bezpieczna Podróż. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wysłać zdjęcie potrawy, która jest waszą ulubioną. Zareklamować ją w taki sposób, aby zachęcić innych do spróbowania i wykorzystania akurat tego przepisu. Pokazujcie to co lubicie, dzielcie się pomysłami, a najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone. Nagrodą będzie możliwość spędzenia wieczoru w towarzystwie najlepszych kucharzy w Polsce oraz degustacja przygotowanych przez nich potraw. Pierwszy tego typu konkurs miał miejsce w naszej toruńskiej redakcji i już wkrótce będziecie mogli zobaczyć filmik z tego wydarzenia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę, tam znajdziecie informacje dotyczące konkursu “Kolacja Mistrzów”. W razie pytań piszcie również do nas na: kontakt@radiobp.org. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, z której dowiecie się więcej ciekawych rzeczy związanych z konkursem i z nagrodami.

Pan Paweł Kubalski w dalszej części audycji przypomniał nam, jakie osiągnięcia ma na swoim koncie polska narodowa kadra kulinarna. I choć Pan Jarosław Uściński cały czas z uporem powtarzał, że to nie jego zasługa, my wiemy, że bez niego ten sukces nie miałby miejsca. Przypomnijmy, że z ostatnich Kulinarnych Mistrzostwach Świata w Luksemburgu nasza kadra przywiozła aż dwa srebrne medale w kategorii narodowej. Pan Jarosław podkreślił jak ciężka jest to praca całego zespołu i jak bardzo restrykcyjne warunki panują podczas zawodów. Kucharze przygotowują się do nich bowiem przez cały rok, poświęcając swój czas, energię i zaangażowanie.

Kulinarna Nawigacja – Kolacja Mistrzów

Więcej odcinków “Kulinarnej Nawigacji” znajdziecie pod tym linkiem