Inflacja i zmiana codziennych nawyków

315

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Prace nad projektem budżetu 2024 trwają
Prace nad projektem budżetu 2024 trwają.

Inflacja i zmiana codziennych nawyków – czy obecna sytuacja gospodarcza może mieć swoje dobre strony? Na czym najwięcej oszczędzają Polacy? Zapraszamy na rozmowę z dr Katarzyną Sekścińską z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. 

Inflacja i zmiana codziennych nawyków – z czego możemy zrezygnować? 

Niestety smutną rzeczywistością jest fakt, że to, na czym obecnie najwięcej oszczędzamy, to sprawy związane ze zdrowiem naszego ciała i ducha. Krótko mówiąc – rezygnujemy m.in. z kultury, wizyt u kosmetyczki, czy fryzjera. I choć rzeczywiście trudno się spierać, że nie są to sprawy konieczne, to z drugiej strony brak jakichkolwiek przyjemności może wkrótce odbić się na naszym psychicznym samopoczuciu. Pozytywnym wpływem inflacji jest jednak to, że dziś kupujemy bardziej świadomie. Przekłada się to także na zakup produktów sprzyjających środowisku. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy poniżej.

Rozmowa z dr Katarzyna Sekścińską

Zainteresowała Cię nasza rozmowa? Posłuchaj więcej naszych podcastów.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia