W zdrowym ciele zdrowy duch

393

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W zdrowym ciele zdrowy duch
Paweł Wierchoń przyznaje, że siedzący tryb życia może powodować różnego typu niepełnosprawności u coraz młodszych osób.

W zdrowym ciele zdrowy duch. Niestety to znane przysłowie nie jest odzwierciedleniem dramatycznej sytuacji, jaką jest siedzący tryb życia wśród większości Polaków. Co więcej, jego skutki odczuwają coraz młodsi. Zapraszamy na rozmowę z Pawłem Wierzchoniem – trenerem gimnastyki w ramach marki Gimnastyka Warszawa. 

W zdrowym ciele zdrowy duch – dlaczego mało się ruszamy? 

Nie da się ukryć, że praca biurowa nie sprzyja prawidłowej postawie ciała. Z drugiej strony jednak, w ciągu dnia zapominamy o tym, by choć trochę się poruszać. Paweł Weirzchoń ubolewa nad tą sytuacją, gdyż jak podkreśla, przed pandemią ludzie zaczęli być coraz bardziej świadomi względem dbania o swoje ciało. Niestety od trzech lat nasza wewnętrzna motywacja ponownie spada. Według naszego eksperta kluczową rolę odgrywać może działanie władz naszego kraju oraz znanych celebrytów. A jakie ćwiczenia proponuje na rozciąganie? Tego dowiecie się słuchając naszej rozmowy. 

Rozmowa z Pawłem Wierzchoniem

Zainteresowała Cię nasza rozmowa? Posłuchaj więcej naszych podcastów.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia