Przestrzeń biurowa dla każdego

341

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Przestrzeń biurowa dla każdego
Okazuje się, że nie trzeba wielkich nakładów kreatywności, by stworzyć przestrzeń przyjazną dla wszystkich pracowników.

Przestrzeń biurowa dla każdego – jak idealnie przygotować miejsce do pracy dla osób neurodywergentnych? Zapraszamy na rozmowę z Moniką Szawernowską – ekspertką ds. aranżowania przestrzeni biurowej. 

Przestrzeń biurowa dla każdego – idealne warunki dla wszystkich 

Jak podkreśla Monika Szawernowska, miejsce pracy powinno być przyjazne dla wszystkich. Dlatego dobrze powinny się w nim czuć nie tylko osoby z różnego typu ograniczeniami, ale i te neurotypowe. Tymczasem każdy z nas może potrzebować czegoś zupełnie innego. Jedni są bowiem wrażliwi na dźwięki, inni na zbyt intensywne barwy. Nadmiar bodźców może przybierać różne formy. Niemniej jednak dostosowanie odpowiedniej przestrzeni wcale nie jest dużym problemem. W efekcie otrzymujemy natomiast nagrodę w postaci jeszcze bardziej wydajnych pracowników. Na jakie elementy należy zwrócić szczególną uwagę? Czy firmy mogą liczyć w tym zakresie na wsparcie w postaci dofinansowania? Tego wszystkiego dowiecie się słuchając naszej rozmowy.

Rozmowa z Moniką Szawernowską

Zainteresowała Cię nasza rozmowa? Posłuchaj więcej naszych podcastów.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia