Elektryczne modele VW w atrakcyjnym finansowaniu

Jeśli wybierasz auto z Grupy Volkswagena skorzystaj z naszego poradnika finansowania zakupy - poradnik online

389

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

VW w atrakcyjnym finansowaniu
VW w atrakcyjnym finansowaniu

Gdy mówimy o przyszłości motoryzacji, jedno jest pewne: elektryczność jest kluczem. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na pojazdy zeroemisyjne, auto eklektyczne Volkswagen stało się jednym z najbardziej pożądanych na rynku. Co więcej, dzięki atrakcyjnym ofertom finansowym od Volkswagen Financial Services, zakup takiego pojazdu jest teraz bardziej dostępny niż kiedykolwiek wcześniej.

Program „Mój elektryk”

Jednym z najważniejszych kroków w kierunku upowszechnienia elektromobilności było wprowadzenie rządowej dotacji „Mój elektryk” na zakup auta elektrycznego*. Dzięki temu programowi, klienci mają możliwość zakupu samochodu elektrycznego z dofinansowaniem.

Subsydia dla samochodów elektrycznych

To, co czyni ofertę VW FS jeszcze bardziej atrakcyjną, to dostępne subsydia dla samochodów elektrycznych wraz z finansowaniem. W ramach programu „Mój elektryk”, osoby fizyczne mogą uzyskać nawet do 27,000 PLN. Firmy w tym programie uzyskają do 70,000 PLN, co czyni zakup samochodu elektrycznego jeszcze bardziej atrakcyjnym finansowo.

Warto również zaznaczyć, że Volkswagen Financial Services oferuje elastyczne i atrakcyjne finansowanie dla firm.

ładujemy id.4 na ładowarce greenway
ładujemy id.4 na ładowarce greenway gdzieś pod Ostrołęką

Bogaty wybór modeli z grupy Volkswagen

Grupa Volkswagen jest znana z różnorodności oferowanych modeli. Wśród marek należących do grupy, takich jak Audi, SEAT, ŠKODA, Volkswagen Samochody Dostawcze, Porsche czy CUPRA, klienci mają do wyboru szeroką gamę samochodów z różnymi systemami napędowymi, w tym „mHEV”, „PHEV” i „BEV”.

Warto zaznaczyć, że każdy model oferuje unikalne cechy, które wyróżniają go na tle konkurencji. Niezależnie od tego, czy klient szuka samochodu z małym, średnim czy dużym akumulatorem, czy preferuje napęd hybrydowy czy auta elektrycznego Volkswagen.

Pojazdy elektryczne są przyszłością motoryzacji, a Volkswagen prowadzi tę rewolucję z gamą innowacyjnych i ekologicznych modeli. Dzięki atrakcyjnym ofertom finansowym VW FS, zakup samochodu elektrycznego jest teraz łatwiejszy i bardziej dostępny dla wielu kierowców. W tym kontekście VW FS jest nr 1 w finansowaniu aut grupy Volkswagen**. Fakt ten dodatkowo podkreśla ich dominującą pozycję na rynku finansowania pojazdów w Polsce. Jeśli więc myślisz o przejściu na napęd elektryczny, teraz jest idealny czas, aby rozważyć auto eklektyczne Volkswagen.

Przykładowo CUPRA Born, jest dostępna w kredycie JAK ABONAMENT – Kredyt Moc Niskich Cen za 3224zł miesięcznie Brutto w umowie na 36 miesięcy, RRSO 11,56%, 10% wkładu własnego i do 20 tys. km na rok.*

*dane aktualne na dzień 21.08.2023 r.

** Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia