Pogoda w Sobotę 6 stycznia 2024

239

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Sobotę 6 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle szyby pokrytej kroplami deszczu.

W Święto Trzech Króli, w wielu regionach Polski spodziewane są opady deszczu, deszczu ze śniegiem, a nawet gołoledź. Termometry pokażą dzisiaj maksymalnie od -7°C na Suwalszczyźnie, przez -1 st. C w Centrum, do 5°C na Podkarpaciu. Pogoda w Sobotę 6 grudnia

Pogoda – Katowice

Aura w Katowicach będzie dzisiaj prawdziwie zimowa, zimno z opadami śniegu. Temperatura powietrza będzie wahać się od -3 do -7°C. Wiatr ze wschodu będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie atmosferyczne będzie spadać, od 1005 hPa rano do 995 hPa wieczorem.

Pogoda w Sobotę 6 grudnia – Kraków

W sobotę, krakowskie niebo będzie pokryte chmurami, a z nich pojawią się słabe opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 3°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne będzie bardzo niskie i wyniesie w południe 980 hPa.

Pogoda – Poznań

Sobota w Poznaniu będzie sucha i zimna. Na termometrach pojawi się maksymalnie -1°C. Z północnego-wschodu powieje umiarkowany wiatr. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i wyniesie w południe 1002 hPa.

Pogoda w Sobotę 6 grudnia – Warszawa

Sobotnia pogoda w Warszawie, będzie zimna i pochmurna. Nad ranem może spaść trochę śniegu, który nie utrzyma się zbyt długo. Temperatura maksymalna wyniesie zaledwie -1°C. Wiatr będzie umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i wyniesie w południe 1000 hPa.

Pogoda – Wrocław

We Wrocławiu, w sobotę będzie pochmurno ze słabymi opadami deszczu, a wieczorem deszczu ze śniegiem. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 1°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i wyniesie w południe 995 hPa.

Pogoda w Sobotę 6 grudnia – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie, zapowiada się dzisiaj najładniejsza pogoda. W sobotę zachmurzenie okaże się duże, ale wystąpią też rozpogodzenia. Mogą wystąpić lekkie opady topniejącego śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 0°C. Wiatr będzie umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i wyniesie w południe 1005 hPa.

Biometeo

Sobotnie warunki biometeorologiczne będą niekorzystne. Wilgotność powietrza wyniesie w sobotę 60÷90%. Odczucia termiczne na terenie kraju będą zróżnicowane, od komfortu termicznego na południu, przez uczucie chłodu w centrum po zimno odczuwalne w pozostałych częściach Polski.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia