Kierowca potrącił policjanta i uciekł z miejsca wypadku. Trwają poszukiwania

Trwają poszukiwania sprawcy potrącenia samochodem policjanta w Poddębicach w łódzkim - do wypadku doszło minionej nocy

228

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

26-latek zatrzymany za śmiertelne potrącenie 10-latka
26-latek zatrzymany za śmiertelne potrącenie 10-latka

W nocy z soboty na niedzielę, 6 stycznia 2024 roku, w Poddębicach doszło do niebezpiecznego incydentu. Kierowca potrącił funkcjonariusza policji podczas przeprowadzania rutynowej kontroli drogowej. Sprawca uciekł z miejsca wypadku.

Dramatyczny Incydent na Łódzkiej

W sobotę, 6 stycznia, około godziny 23:20 policjanci miejscowej jednostki przeprowadzali standardową kontrolę drogową, gdy zauważyli zbliżający się pojazd. Kierowca, prawdopodobnie siedzący za kierownicą srebrnej Skody Fabia, najpierw zwolnił, a następnie nagle przyśpieszył, potrącając jednego z funkcjonariuszy, który próbował zatrzymać pojazd. Sprawca bez skrępowania odjechał z miejsca wypadku, pozostawiając rannego policjanta bez udzielenia mu pomocy. Policjant, ciężko ranny w wyniku potrącenia, został natychmiast przetransportowany do szpitala. Na szczęście, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Apel do Społeczności – poszukiwani świadkowie zdarzenia


Policja zwraca się z apelem do potencjalnych świadków zdarzenia, którzy podróżowali ulicą Łódzką w Poddębicach w chwili zdarzenia. W szczególności zachęcamy osoby dysponujące wideorejestratorami w swoich pojazdach do skontaktowania się z nami, ponieważ ich nagrania mogą mieć kluczowe znaczenie dla wyjaśnienia okoliczności tego incydentu.

Aby przekazać informacje dotyczące zdarzenia, prosimy o bezpośredni kontakt z Komendą Powiatową Policji w Poddębicach osobiście lub pod numerem telefonu 47 845 22 11. Każda dostarczona informacja może przyczynić się do szybkiego zakończenia śledztwa i pociągnięcia sprawcy do odpowiedzialności za swoje czyny.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia