Pogoda w Niedzielę 21 stycznia 2024

Chłodny i pochmurny dzień, ale przeważnie bez opadów.

234

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Niedzielę 21 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle błękitnego nieba pokrytego białymi obłokami.

Dzisiejsza prognoza, zapowiada Niedzielę jako chłodny i wietrzny dzień w całej Polsce. Temperatura nie przekroczy 3 stopni Celsjusza, a w niektórych regionach spadnie poniżej zera. Pogoda w Niedzielę 21 stycznia

Niedziela w Polsce

Południowa oraz zachodnia część kraju, może liczyć na pogodną Niedzielę. Na pozostałym obszarze będzie panowało duże zachmurzenie z rozpogodzeniami. Padający z nieba śnieg, mogą zobaczyć mieszkańcy wschodnich obszarów kraju, ale będą to opady słabe i zanikające. Termometry wskażą maksymalną temperaturę od -1°C w regionach podgórskich, poprzez 1°C w centralnej Polsce, do 3°C na południu oraz południowym zachodzie. Południowy wiatr będzie przeważnie słaby i umiarkowany. Silniej powieje na Pomorzu, tam prędkość wiatru osiągnie 40÷60 km/h. Najmocniej będzie dmuchało w Sudetach do 80 km/h.

Pogoda w Niedzielę 21 stycznia – Katowice

Niedziela w Katowicach będzie chłodna. Niebo będzie częściowo zachmurzone, a słońce będzie widoczne tylko czasami, bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 2°C, a minimalna -8°C. Wiatr będzie wiać z południa z prędkością do 11 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wysokie i wyniesie około 1020 hPa.

Pogoda – Kraków

Kraków będzie cieszyć się słonecznym i ciepłym dniem. Z bezchmurnego nieba, przez cały dzień będzie świecić słońce. Nie będzie opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 3°C, a minimalna -5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, będzie wiać z południa z prędkością do 25 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie bardzo niskie i wyniesie około 1004 hPa.

Pogoda w Niedzielę 21 stycznia – Poznań

W Poznaniu dzień będzie chłodny, a mało zachmurzone niebo pozwoli słońcu świecić przez większość dnia. Temperatura maksymalna wyniesie 2°C, a minimalna -6°C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany, wiać będzie z prędkością do 25 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i wyniesie około 1018 hPa.

Pogoda – Warszawa

W Stolicy z pokrytego chmurami nieba nie powinno dziś padać. Termometry wskażą maksymalnie 1°C, a minimalnie -5°C. Wiatr będzie wiać z południa z prędkością do 20 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie około 1020 hPa.

Pogoda w Niedzielę 21 stycznia – Wrocław

We Wrocławiu będzie dość pogodnie. Przez częściowo zachmurzone niebo, będzie przebijać się słońce, bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 2°C, a minimalna -7°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wiać będzie z południa z prędkością do 20 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie bardzo niskie i wyniesie około 1014 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Niedzielę mieszkańcy Gdańska, Gdyni i Sopotu mogą liczyć na liczne przejaśnienia. Nie prognozuje się żadnych opadów. Termometry pokażą maksymalnie 2°C, a minimalna -4°C. Południowo-zachodni wiatr powieje z prędkością do 40 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wysokie i wyniesie około 1028 hPa.

Biomet

Warunki biometeorologiczne będą zróżnicowane w zależności od regionu. Dla mieszkańców północnego wschodu, warunki będą bardzo niekorzystne. We wschodniej części kraju odczuwalne będą niekorzystne warunki biometeorologiczne. Na pozostałym obszarze warunki będą obojętne lub korzystne. Wilgotność powietrza w Niedzielę wyniesie 70÷90%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia