Zegarek Arnolda Schwarzeneggera sprzedany po incydencie w Monachium

nie tylko Polska jest krajem paranoi, w Monachium zatrzymano na lotnisku Arnolada Schwarzneggera za zbyt drogi zegarek. Potem kiedy chciał uiścić cło to przestały działać terminale płatnicze i Terminator musiał pojechać do banku....

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

nie tylko Polska jest krajem paranoi, w Monachium zatrzymano Arnolada Schwarzneggera za zbyt drogi zegarek. Potem kiedy chciał uiścić cło to przestały działać terminale płatnicze i Terminator musiał pojechać do banku....
nie tylko Polska jest krajem paranoi, w Monachium zatrzymano Arnolada Schwarzneggera za zbyt drogi zegarek. Potem kiedy chciał uiścić cło to przestały działać terminale płatnicze i Terminator musiał pojechać do banku....

Zegarek Arnolda Schwarzeneggera, który doprowadził go do zatrzymania na lotnisku w Monachium w środę, został sprzedany na cele charytatywne. Audemars Piguet został sprzedany na kolacji w Austrii na rzecz fundacji Schwarzeneggera, Schwarzenegger Climate Initiative.

Conan Barbarzyńca czyli Arnold Schwarzenegger oskarżony o przemyt?

Wydarzenie to przyniosło łącznie 1,31 miliona euro, z czego zegarek został sprzedany za 270 tysięcy euro (294 tysiące dolarów). Schwarzeneggerowi grozi postępowanie karne w sprawie karnej za nieujawnienie zegarka celnikom w Monachium po wylądowaniu samolotem z Los Angeles.

Były gubernator Kalifornii i gwiazdor „Terminatora” został zwolniony po ponad dwugodzinnym zatrzymaniu. Zgadzał się zapłacić potencjalne podatki od zegarka, ale celnicy nie mogli uruchomić terminala do kart kredytowych. Ostatecznie zabrali go do banku i poprosili o wypłatę gotówki z bankomatu, ale maszyna miała zbyt niski limit.

Niemiecka paranoja celna z Terminatorem czy terminalem?

Bank był również zamknięty, więc Schwarzenegger wrócił na lotnisko, gdzie nowy celnik był w stanie przetworzyć jego płatność za pomocą działającego terminala do kart kredytowych.

Schwarzenegger powiedział, że przekaże wszystkie dochody z licytacji swojej fundacji.

Podsumowanie wydarzeń:

  • Arnold Schwarzenegger został zatrzymany na lotnisku w Monachium w środę za nieujawnienie zegarka.
  • Zegarek został później sprzedany na cele charytatywne.
  • Schwarzenegger zgodził się zapłacić wszelkie podatki należne od zegarka.
  • Przekaże wszystkie dochody z licytacji swojej fundacji.

Dodatkowe informacje:

  • Zegarek Arnolda Schwarzeneggera to Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chronograph.
  • Wartość zegarka szacuje się na około 100 tysięcy dolarów.
  • Schwarzenegger podróżował do Monachium, aby wziąć udział w konferencji klimatycznej.

Radiowa redakcja z niepełnosprawnościami

Zrelaksuj się i zajrzyj do naszej Kulinarnej Nawigacji. Tam gdzie Szef Narodowej Reprezentacji Kulinarnej przybliża prawdę o jedzeniu, jego serwowaniu i produkcji. Najmniej tam przepisów kulinarnych a prawda o jakości jedzenia jest zabójcza jak ono samo.

Za to restauracja Zdrówko prowadzona przez osoby niepełnosprawne jest hitem zdrowego jedzenia.

Brak postów do wyświetlenia