Pogoda w Poniedziałek 22 stycznia 2024

Mrozu raczej nie będzie, ale silny wiatr spotęguje uczucie chłodu.

241

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda w Poniedziałek 22 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle szyby pokrytej dużymi kroplami deszczu, które działają jak mini soczewki.

W całym kraju będą dziś panować zmienne warunki atmosferyczne. W większości regionów możemy spodziewać się opadów deszczu, a termometry wskażą do 8 stopni Celsjusza. Z powodu silnego wiatru odczuwalna temperatura będzie niższa. Pogoda w Poniedziałek 22 stycznia

Poniedziałkowa aura w Polsce

Z wyjątkiem regionu południowo-wschodniego, na pozostałym obszarze Polski z pochmurnego nieba spadnie deszczu, a lokalnie deszcz ze śniegiem. Na terenach północno-wschodnich oraz południowo-zachodnich możliwe są opady marznącego deszczu. Tutaj możliwa gołoledź i trudne warunki drogowe.

W Poniedziałek termometry wskażą maksymalną temperaturę od -1°C na Suwalszczyźnie i w kotlinach karpackich, przez 3°C w centrum, po 8°C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr w porywach może osiągać prędkość 40÷60 km/h, a na Wybrzeżu i w górach nawet 70÷90 km/h. Wysoko w Karpatach i na szczytach Sudetów wiatr może powodować zamiecie śnieżne.

Pogoda w Poniedziałek 22 stycznia – Katowice

W Katowicach będzie pochmurno i zimno, z przelotnymi opadami śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 4°C, a minimalna -2°C. Opady śniegu będą najintensywniejsze rano i wieczorem, w ciągu dnia może padać deszcz ze śniegiem. Wiatr z południowego zachodu będzie wiał z prędkością do 31 km/h, obniżając temperaturę odczuwalną do -7°C. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić ok. 1010 hPa.

Pogoda – Kraków

W Krakowie pomimo, że nie zabraknie chmur aura będzie dość pogodna, nie powinno być opadów. Temperatura maksymalna wyniesie 4°C. Wiatr południowy, słaby i umiarkowany, w porywach do 30 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić około 1015 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 22 stycznia – Poznań

Dzisiejsza aura w Poznaniu będzie pochmurna i deszczowa. Opady deszczu będą występować przez cały dzień, miejscami mogą być intensywne. Dość silny, południowy wiatr osiągnie w porywach do 60 km/h. Termometry wskażą maksymalnie 6°C. Ciśnienie atmosferyczne spada i osiągnie 1000 hPa.

Pogoda – Warszawa

W Stolicy Poniedziałek będzie pochmurny, z większymi przejaśnieniami w godzinach porannych. Po południu prognozowane są opady deszczu, oraz deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie 3°C. Wiatr będzie południowo-zachodni i południowy, umiarkowany i porywisty do 65 km/h. Na barometrach zobaczymy około 1015 hPa.

Pogoda w Poniedziałek 22 stycznia – Wrocław

Poniedziałkowa pogoda we Wrocławiu, będzie podobna do tej w innych miastach. Będzie pochmurno i mokro, z opadami deszczu. Największe opady spodziewane są w godzinach popołudniowych i wieczornych. Termometry wskażą maksymalnie 5°C. Południowy, umiarkowany wiatr, osiągnie w porywach do 50 km/h. Ciśnienie spada do 1005 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie dzień będzie chłodny i wietrzny, z opadami deszczu. Opady deszczu mogą występować przez cały dzień, a miejscami będą intensywne. Temperatura maksymalna wyniesie 3°C. Wiatr będzie południowo-zachodni i zachodni, dość silny i silny, w porywach do 75 km/h. Cciśnienie będzie spadać do 995 hPa.

Biomet

Wilgotność powietrza osiągnie dzisiaj w zależności od regionu 60÷90%, najwyższą wartość przyjmie na północnym wschodzie. Niekorzystne warunki biometeorologiczne zapanują prawie na całym obszarze kraju.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia