Pogoda we Wtorek 23 stycznia 2024

Przed nami kolejny chłodny, deszczowy dzień z niekorzystnym biometem.

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda we Wtorek 23 stycznia - biała mapka pogodowa Polski na tle szyby okiennej. Pokrywają ją krople deszczu i płatki śniegu.

Pogoda na dziś nie zapowiada się zbyt zachęcająco. W całym kraju będzie pochmurno, a miejscami także deszczowo i śnieżnie. Wiatr może być silny, szczególnie na północy i zachodzie. Temperatura nie przekroczy 7 stopni Celsjusza, a biomet będzie niekorzystny. Pogoda we Wtorek 23 stycznia

Zimno i mokro w całej Polsce

Wtorkowe niebo będzie pokryte chmurami. W ciągu dnia może się trochę rozjaśnić, ale nie spodziewajmy się wielu chwil ze słońcem. W wielu miejscach może popadać od 1 do 5 litrów deszczu na metr kwadratowy. Na północy oraz w górach opady będą mieszane ze śniegiem, a w samych górach spadnie śnieg. Zachodni wiatr będzie wiać na Wybrzeżu i w Sudetach może osiągnąć prędkość 70÷100 km/h. Temperatura maksymalna będzie się wahać od 0°C w kotlinach górskich do 7°C na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i będzie spadać.

Pogoda – Katowice

Wtorek będzie w Katowicach pochmurny, z przelotnymi opadami śniegu i deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 4°C, a minimalna -4°C. Wiatr będzie wiać z południowego zachodu, z prędkością 21 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić około 1010 hPa.

Pogoda we Wtorek 23 stycznia – Kraków

W Krakowie nie zobaczymy wiele słońca. Niebo będzie zachmurzone, a czasami popada deszcz, a na obrzeżach miasta także śnieg. Termometry wskażą maksymalnie 5°C, a minimalnie -3°C. Wiatr będzie wiać z zachodu, z prędkością 23 km/h. Ciśnienie w południe będzie wynosić 998 hPa.

Pogoda – Poznań

Wtorek w Poznaniu będzie pochmurny, z rozpogodzeniami i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie 6°C, a minimalna -1°C. Umiarkowany, zachodni wiatr, powieje z prędkością 25 km/h. Ciśnienie w południe będzie wynosić 1008 hPa.

Pogoda we Wtorek 23 stycznia – Warszawa

Stolica nie uniknie dzisiaj deszczu i chłodu. Wtorek będzie pochmurny, a momentami popada słaby deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 4°C, a minimalna -2°C. Wiatr umiarkowany, z południowego zachodu, będzie wiał z prędkością 24 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1005 hPa.

Pogoda – Wrocław

Wtorek przyniesie do Wrocławia duże zachmurzenie, z rozpogodzeniami i słabymi opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 6°C, a minimalnie -2°C. Wiatr będzie umiarkowany, będzie wiał z zachodu, z prędkością 26 km/h. Ciśnienie w południe osiągnie 1010 hPa.

Pogoda we Wtorek 23 stycznia – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie będzie chłodno i wietrznie. Wtorek przyniesie zachmurzenie z rozpogodzeniami oraz przelotnymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7°C, a minimalnie 1°C. Wiatr będzie silny, z zachodu, osiągający prędkość 40 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1009 hPa.

Biomet

W całym kraju będą panować niekorzystne warunki biometeorologiczne. W zależności od regionu wilgotność powietrza osiągnie od 70% do ponad 90% na wschodzie i północy. Dzień będzie chłodny.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Brak postów do wyświetlenia