Jutrzejszy finał Australian Open

Jutrzejszy finał Australian Open

161

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jutrzejszy finał Australian Open
Jutrzejszy finał Australian Open


Jutrzejszy finał Australian Open. W jutrzejszym finale Australian Open kobiet, w którym Białorusinka Aryna Sabalenka zmierzy się z Chinką Qinwen Zheng. Mecz zapowiada się bardzo interesująco. Sabalenka będzie zdecydowaną faworytką ponieważ od dłuższego czasu znajduje się w ścisłej czołówce kobiecego tenisa. Z kolei Qinwen Zheng jest zawodniczką, która nie boi się rywalizować z najlepszymi. Jeśli chinka będzie w stanie utrzymać swój wysoki poziom gry to będzie miała szansę na sprawienie niespodzianki.

Sabalenka jest obrończynią tytułu i wicelidką rankingu WTA. Zachwyca potężnym serwisem i agresywnym stylem gry. Zheng jest młodszą zawodniczką, która w ostatnich miesiącach zrobiła bardzo duży postęp. Jest bardzo wszechstronną zawodniczką, która potrafi grać zarówno z forhendu, jak i z backhandu. Zheng w drodze do decydującego pojedynku miała sporo szczęścia ponieważ na jej drodze nie stanęła żadna zawodniczka z czołówki. Najwyżej sklasyfikowana w rankingu WTA z dotychczasowych rywalek Chinki była 54 Brytyjka Katie Boulter w drugiej rundzie. Nie umniejsza to jednak wyczynu 21-letniej tenisistki.

Jutrzejszy finał Australian Open – Australian Open

Australian Open to pierwszy w roku turniej tenisowy Wielkiego Szlema odbywający się co roku w Melbourne Park w stanie Wiktoria w Australii. Jest to najstarszy z czterech turniejów Wielkiego Szlema, rozegrany po raz pierwszy w 1905 roku i cieszący się największą frekwencją na świecie. Oto kilka kluczowych czynników, które mogą mieć wpływ na wynik meczu:

  • Jeśli Sabalenka będzie miała dobry dzień serwisowy, będzie bardzo trudno ją pokonać.
  • Agresywny styl gry Sabalenki: Zheng musi znaleźć sposób, aby poradzić sobie z agresywnym stylem gry Sabalenki.
  • Wszechstronność Zheng: Zheng będzie musiała wykorzystać swoją wszechstronność, aby przetrzymać Sabalenkę.

Będzie to bardzo ciekawy mecz, który z pewnością dostarczy naprawdę wielu emocji. Finałowy pojedynek Australian Open kobiet pomiędzy Aryną Sabalenką, a Qinwen Zheng rozpocznie się w sobotę 27 stycznia o godzinie 9-30 rano.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o wyroku śmierci w Kioto

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia