Pogoda we Wtorek 6 lutego

Wysoka wilgotność powietrza oraz niskie ciśnienie atmosferyczne, spowodują u wielu osób złe samopoczucie.

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Pogoda we Wtorek 6 lutego - biała mapka pogodowa Polski na tle szyby okiennej pokrytej kroplami deszczu. Na zewnątrz ponury krajobraz.

wne Dzisiaj nie mamy co liczyć na poprawę pogody. Niebo będzie pokryte chmurami, a w wielu miejscach przewidywane są opady deszczu, a nawet śniegu. Wiatr będzie wiał z dużą siłą. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne. Pogoda we Wtorek 6 lutego

Wtorkowa aura w kraju

Wtorek będzie dniem, w którym nie zobaczymy zbyt wiele słońca. Zachmurzenie będzie duże i całkowite, a opady deszczu będą towarzyszyć nam przez cały dzień. Na północy kraju deszcz będzie przeplatał się ze śniegiem, a na północnym wschodzie spadnie nawet kilka centymetrów białego puchu. Intensywne opady deszczu będą na Pomorzu gdzie miejscami spadnie nawet 15 litrów/m². Na południu kraju raczej bez opadów. Lokalnie mogą pojawić się przejaśnienia i rozpogodzenia.

Temperatury powietrza nie będą wysokie. Od 1°C na Suwalszczyźnie, przez 8°C w centrum, po 10°C na południu i zachodzie kraju. Umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach może osiągnąć prędkość 70 km/h. Na wybrzeżu wiatr będzie jeszcze silniejszy i może dochodzić do 85 km/h. Najsilniej będzie wiało w górach, ponad 100 km/h.

Pogoda we Wtorek 6 lutego – Katowice

Wtorek w Katowicach będzie dniem przeważnie pochmurnym z umiarkowanymi przejaśnieniami, raczej bez opadów. Na termometrach zobaczymy ok. 7°C. Powieje zachodni, umiarkowany wiatr z prędkością 20÷25 km/h. Ciśnienie atmosferyczne będzie umiarkowane 1010 hPa.

Pogoda – Kraków

W Krakowie będzie pochmurno, ale raczej bez opadów. Możliwe są przejaśnienia. Temperatura maksymalna osiągnie 9÷10°C. Południowo-zachodni wiatr będzie dość silny i porywisty. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie i w środku dnia osiągnie 991 hPa.

Pogoda we Wtorek 6 lutego – Poznań

Wtorek w Poznaniu będzie pochmurny i wilgotny, ze sporadycznymi opadami deszczu. Temperatura osiągnie maksymalnie 9÷10°C. Wiatr będzie dość silny i porywisty, południowo-zachodni. Ciśnienie atmosferyczne w południe 993 hPa.

Pogoda – Warszawa

Mieszkańcy Stolicy będą dzisiaj nękani opadami deszczu o zmiennym natężeniu. Termometry wskażą maksymalna 8÷9°C. Będzie wiał dość silny i porywisty wiatr, południowo-zachodni. Na barometrach, zobaczymy w południe 990 hPa.

Pogoda we Wtorek 6 lutego – Wrocław

We Wrocławiu niebo będzie dzisiaj pokryte chmurami, ale deszcz nie powinien z nich padać. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie 9÷10°C. Południowo-zachodni wiatr będzie silny i porywisty. Ciśnienie atmosferyczne będzie niskie, 992 hPa.

Pogoda – Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie przewidywane są całodniowe opady deszczu, miejscami o umiarkowanym natężeniu. Maksymalna temperatura 7÷8°C. Z zachodu powieje umiarkowany i porywisty wiatr. Ciśnienie atmosferyczne w południe, 995 hPa.

Biomet

Wtorkowe warunki biometeorologiczne będą niekorzystne, wilgotność powietrza osiągnie 80÷90%. W całym kraju, będzie nam towarzyszyć uczucie chłodu lub zimna.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Brak postów do wyświetlenia